10 czerwca, 2021

10 czerwca 2021

Ogólnopolski projekt grantowy Centrum Mistrzostwa Informatycznego – III edycja

Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog zaprasza nauczycieli do udziału w ogólnopolskim projekcie grantowym Centrum Mistrzostwa Informatycznego realizowanym pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz NASK. Celem projektu jest podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej oraz aktywizowanie młodzieży uzdolnionej informatycznie. W trwającym aktualnie naborze do 3 edycji wnioski złożyło 466 nowych grantobiorców. Z województwa lubuskiego jest to jedynie 1 osoba. Zachęcamy do aplikowania większą liczbę osób, co pozwoli na podniesienie kompetencji cyfrowych kadry dydaktycznej oraz rozwijanie talentów informatycznych uczniów.
10 czerwca 2021

Internetowy Konkurs BRD dla uczniów zielonogórskich szkół – podsumowanie III edycji

Zakończył się  Internetowy Konkurs BRD zorganizowany dla uczniów klas 4-8 zielonogórskich szkół podstawowych. Konkurs zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży, wspomagane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze i Kuratorium Oświaty, z pomocą finansową Miasta Zielona Góra. Więcej można przeczytać na www.brd.zgora.pl .