8 lutego, 2021

8 lutego 2021

Fundacja Enea zaprasza przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w projekcie „Pomóż zwierzakom przetrwać zimę”

Od wtorku, 2 lutego Grupa Enea rozpoczyna kolejne działania na rzecz ochrony ptaków. Dzięki zaangażowaniu Fundacji Enea, do szkół i przedszkoli będą trafiać pakiety: karmniki oraz nasiona dla ptaków, a najmłodsi zyskają wiedzę o właściwej, odpowiedzialnej ochronie i pomocy skrzydlatym  przyjaciołom w czasie zimy.
8 lutego 2021

Próbne pobranie pytań do Konkursów Przedmiotowych LKO

eskp
Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Podstawowych Zakończyliśmy etap I (szkolny) tegorocznej edycji Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Na stronie internetowej kuratorium w Elektronicznym Systemie Konkursów Przedmiotowych od 4 lutego są opublikowane wyniki i listy osób zakwalifikowanych do etapu II (rejonowego) prosimy o zweryfikowanie wprowadzonych do systemu danych uzyskanych przez Państwa uczniów.