3 listopada, 2020

3 listopada 2020

Wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz realizacja zapisów podstawy programowej w zakresie rozwijania kompetencji cyfrowych w przedszkolach

Uprzejmie informuję, że na platformie SEO pojawił się arkusz monitorowania dotyczący Wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz realizacji zapisów podstawy programowej w zakresie rozwijania kompetencji cyfrowych w przedszkolach. Monitorowanie dotyczy wychowania przedszkolnego realizowanego w: publicznych przedszkolach, niepublicznych przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych, innych formach wychowania przedszkolnego w okresie od października do listopada 2020 roku. Proszę o wypełnienie arkusza na platformie nadzoru pedagogicznego SEO (https://seo2.npseo.pl).

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w XVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”  organizowanej przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz sieć informacyjną Europe Direct w Polsce. Termin przesyłania przez szkoły chęci udziału mija 20 listopada br. Załączniki opis olimpiady Gwiezdny Krąg Data: 2020-11-03, rozmiar: 67 KB grafika Gwiezdny Krąg Data: 2020-11-03, rozmiar: 106 KB Pobierz wszystkie pliki

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych 2020

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych to coroczna inicjatywa Komisji Europejskiej, związana z podniesieniem świadomości korzyści płynących z kształcenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. W roku 2020  Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych odbędzie się od 9 do 13 listopada  w Berlinie i będzie dostępny cyfrowo on-line w całej Unii Europejskiej. W ramach tegorocznego Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, w dniu 9 listopada br. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji organizuje spotkanie online pt. „Zawodowcy przyszłości”.