27 października, 2020

27 października 2020

Konkurs Nasz projekt eTwinning 2021

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu Nasz projekt eTwinning 2021, którego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji. Konkurs skierowany jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów, dyrektorów, bibliotekarzy i innych pracowników pedagogicznych przedszkoli, szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych uprawnionych do udziału w programie. Celem konkursu jest wybranie i promocja najlepszych międzynarodowych projektów eTwinning zrealizowanych z udziałem polskich nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020 i/lub 2020/2021.
27 października 2020

XIV Ogólnopolski Konkurs Literacki pt. „I ty możesz zostać baśniopisarzem”

Dyrekcja i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Hansa Christiana Andersena w Radomiu zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie „I ty możesz zostać baśniopisarzem”. Konkurs polega na napisaniu baśni, wiersza lub scenariusza spektaklu teatralnego według kryteriów określonych w regulaminie, dostępnym na stronie internetowej organizatora, pod linkiem: http://www.psp2.radom.pl/konkurs/