22 lutego, 2019

22 lutego 2019

Zakończenie monitorowania obszaru I i III

W związku z zakończeniem monitorowania: obszaru I „Dostosowanie bazy lokalowej do wymagań określonych przepisami prawa” (młodzieżowe ośrodki wychowawcze, młodzieżowe ośrodki socjoterapii, specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze i specjalne ośrodki wychowawcze – 100%); obszaru III „Organizacja kształcenia uczniów według indywidualnego programu i toku nauki” (publiczne szkoły podstawowe – 100% szkół, w których uczniowie realizują indywidualny program lub tok nauki) uprzejmie proszę o niewypełnianie na platformie SEO arkuszy ankiet nr 89 (obszar I) oraz 90.
22 lutego 2019

Dzień Matematyki

Inicjatorem i organizatorem Dnia Matematyki w Polsce jest Stowarzyszenie Doskonalenia
i Rozwoju 4improve – patron merytoryczny e-math.pl! Dzień Matematyki obchodzony jest 12 marca W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie szkoły do udziału w obchodach tego dnia. Zainteresowanym szkołom zostaną udostępnione materiały w postaci interaktywnej prezentacji w formie Microsoft PowerPoint.