Styczeń 30, 2018

30 stycznia 2018

Wspólny list Premiera RP i Minister Edukacji Narodowej do pracodawców

men
Wspólny list Premiera RP i Minister Edukacji Narodowej do pracodawców Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki i Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska wystosowali specjalny list do pracodawców, w którym zwracają się z prosbą o podjęcie działań na rzecz kształcenia zawodowego, w tym obejmowanie patronatem szkół zawodowych. Premier RP i szefowa MEN zaprosili pracodawców do bliższej współpracy przy planowaniu i realizowaniu kampanii promocyjnych adresowanych do młodych ludzi podejmujących decyzję o wyborze swojej przyszłej ścieżki zawodowej.
30 stycznia 2018

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Praca górnika i energetyka – oczami dziecka”

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1 w Jaworznie zaprasza do udziału w  II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Praca górnika i energetyka – oczami dziecka”. W załączniku regulamin konkursu oraz plakat. Załączniki Regulamin Data: 2018-01-30, rozmiar: 22 KB plakat Data: 2018-01-30, rozmiar: 72 KB Pobierz wszystkie pliki