Styczeń 30, 2018

Wspólny list Premiera RP i Minister Edukacji Narodowej do pracodawców

men
Wspólny list Premiera RP i Minister Edukacji Narodowej do pracodawców Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki i Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska wystosowali specjalny list do pracodawców, w którym zwracają się z prosbą o podjęcie działań na rzecz kształcenia zawodowego, w tym obejmowanie patronatem szkół zawodowych. Premier RP i szefowa MEN zaprosili pracodawców do bliższej współpracy przy planowaniu i realizowaniu kampanii promocyjnych adresowanych do młodych ludzi podejmujących decyzję o wyborze swojej przyszłej ścieżki zawodowej.

Dzień matematyki

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej akcji edukacyjnej „Dzień Matematyki”. W tym roku hasłem przewodnim jest „Matematyka od kuchni”. Wydarzenie odbędzie się 12 marca 2018 r, a jego organizatorem i inicjatorem jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve. Szczegółowe informacje dostępne w załączonej ulotce oraz na stronie internetowej www.dzienmatematyki.pl Załączniki ulotka Data: 2018-01-30, rozmiar: 202 KB
30 stycznia 2018

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Praca górnika i energetyka – oczami dziecka”

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1 w Jaworznie zaprasza do udziału w  II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Praca górnika i energetyka – oczami dziecka”. W załączniku regulamin konkursu oraz plakat. Załączniki Regulamin Data: 2018-01-30, rozmiar: 22 KB plakat Data: 2018-01-30, rozmiar: 72 KB Pobierz wszystkie pliki
30 stycznia 2018

Program kompleksowego wsparcia dla rodzin Za Życiem Ośrodki koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńcze w województwie lubuskim realizujące zadanie wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.

Szanowni Państwo Dyrektorzy przedszkoli, Nauczyciele, Rodzice informujemy, że na terenie województwa lubuskiego realizowany jest rządowy program  kompleksowego wsparcia dla rodzin Za Życiem. W ramach programu wskazano placówki pełniące funkcję ośrodków koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczych  realizujących zadanie wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Z programu mogą skorzystać dzieci w wieku od O – 7 lat niepełnosprawne, zagrożone niepełnosprawnością oraz te, których rozwój budzi niepokój rodziców, opiekunów. Szczegółowych informacji udzielają placówki wskazane jako ośrodki wiodące.