Listopad 15, 2017

15 listopada 2017

Konferencja: Rola dyrektora w kontekście reformy edukacji.

Dyrektorzy Szkół
województwa lubuskiego Kierowanie szkołą w nowych realiach powstałych w związku z reformą oświaty wymaga od dyrektorów szkół wprowadzenia wielu zmian i dostosowań prawnych. Kuratorium Oświaty realizując funkcję wspomagania szkół i ich dyrektorów organizuje konferencję, która ma za zadanie doskonalenie umiejętności zarzadzania szkołą. Konferencja ma przybliżyć przywódczą rolę dyrektora szkoły i funkcjonowanie zespołów nauczycielskich realizujących zadania szkoły. Przekazane treści mają usystematyzować wiedzę związaną ze sprawowanym przez dyrektora nadzorem oraz zweryfikować poprawność realizowanych zadań w świetle zmian.

Podziękowanie Lubuskiego Kuratora Oświaty

Dyrektorzy
szkół województwa lubuskiego Serdecznie dziękuję wszystkim Państwu za zorganizowanie w szkołach żywych lekcji historii z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz udział uczniów i nauczycieli w lokalnych w uroczystościach związanych z obchodami Święta Niepodległości. Tak liczny udział dzieci i młodzieży w uroczystościach jest przejawem troski nauczycieli i wychowawców o kształtowanie ich postaw patriotycznych. Jest wyrazem naszej pamięci o narodowych bohaterach. Cieszę się,
15 listopada 2017