23 czerwca 2022

Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie
szkół i placówek oświatowych

województwa lubuskiego

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil przez każdego ucznia, nauczyciela, rodzica. Kończy się rok szkolny 2021/2022, czas wytężonej pracy całej społeczności szkolnej, okres wielu sukcesów i radości, ale również niepokoju spowodowanego pandemią COVID 19 oraz wojną na Ukrainie.

Doceniając całoroczną pracę nauczycieli, przekazuję słowa uznania i podziękowania za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia, za zaangażowanie, przekazywaną wiedzę i cierpliwość, za tworzenie optymalnych warunków i szans dla rozwoju każdego ucznia.

Rodzicom dziękuję za współpracę, za troskę o rozwój i wychowanie swoich dzieci, za aktywne włączanie się w funkcjonowanie szkoły.

Uczniom gratuluję sukcesów i osiągnięć szkolnych. Wiem, że w czasie wakacji czekają na Was ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu. Żywię nadzieję, że będziecie pamiętać o zasadach bezpiecznego wypoczynku. Bądźcie rozważni i przewidujący.

Wszystkim Państwu życzę radosnych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Lubuski Kurator Oświaty

Ewa Rawa

List LKO na zakończenie roku szkolnego
Data: 2022-06-23, rozmiar: 501 KB