4 kwietnia 2024

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych DO HYMNU

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dyrektor Narodowego Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie „Iuvenales Cantores Lodziensis – pro Europe” ogłaszają nabór do VII edycji Konkursu dla Szkół Podstawowych DO HYMNU.

Nabór do udziału w VII edycji Konkursu planowany jest od dnia 15 kwietnia do 17 maja 2024 r. Zgłoszenia będą przyjmowane drogą elektroniczną poprzez wypełnienie i wysłanie ankiety – zgłoszenia opublikowanego od dnia oficjalnego ogłoszenia naboru do VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych DO HYMNU.

Konkursowi towarzyszą Warsztaty dla nauczycieli przygotowujących konkursowe prezentacje, które odbędą się w dniach 14 – 15 września 2024 w Bydgoszczy . Warsztaty są bezpłatne i nieobowiązkowe.

Na stronie https://nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/konkurs-do-hymnu można dowiedzieć się o archiwalnych edycjach Konkursu.

W razie pytań można kontaktować się z p. Krzysztofem Kozłowskim – Koordynatorem ogólnopolskim VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych DO HYMNU: tel. 601825592; e-mail: krzysztof@choirconductor.pl

Załączniki

Regulamin
Data: 2024-04-04, rozmiar: 57 KB
Materiały dla dyrygentów
Data: 2024-04-04, rozmiar: 11 MB