20 maja 2022

„Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego” – konkurs wniosków grantowych skierowanych do organów prowadzących publiczne i niepubliczne poradnie psychologiczno-pedagogiczne.

Szanowni Państwo,

Ośrodek Rozwoju Edukacji, w ramach projektu pozakonkursowego „Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego” informuje, że  ogłoszony został konkurs wniosków grantowych skierowanych do organów prowadzących publiczne i niepubliczne poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Aby ułatwić Państwu pozyskanie szczegółowych informacji związanych z prowadzonym konkursem grantowym, ORE zaprasza na spotkanie informacyjne (na platformie Zoom), które odbędzie się 24 maja br. o godzinie 10.00.

Szczegóły dotyczące projektu grantowego znajdują się w załączniku.

Zachęcamy do zapoznania się z zadaniami przyszłych Grantobiorców oraz do udziału                             w spotkaniu.

informacja o konkursie grantowym
Data: 2022-05-20, rozmiar: 478 KB