Szkoła Prototypowania – bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

Centrum Nauki Kopernik zaprasza nauczycieli uczących przedmiotów artystycznych, przyrodniczych i ścisłych, a także edukatorów działających w obszarze edukacji pozaformalnej oraz wszystkich pasjonatów nauki, którzy chcą stworzyć własną pomoc naukową, na warsztaty w ramach Szkoły Prototypowania.
To doskonała okazja, aby zdobyć nowe, przydatne umiejętności, wymienić się doświadczeniami edukacyjnymi z innymi nauczycielami, a także nawiązać inspirujące kontakty na przyszłość.
Dodatkowo, w programie tegorocznej edycji zaplanowano warsztaty w oparciu o narzędzia teatru improwizacji oraz ognisko nad Wisłą!
Centrum Nauki Kopernik zapewnia uczestnikom zakwaterowanie i pełne wyżywienie podczas trwania Szkoły Prototypowania.
Termin warsztatów: 20-24.05.2024 r.
Zapisy: do 25.04.2024 r., do godz. 9.00
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://www.kopernik.org.pl/nauka-dla-ciebie/szkola-prototypowania

Zapraszamy do udziału w warsztatach.