13 lutego 2020

Spotkanie informacyjne w ramach działalności Regionalnego Punktu Informacyjnego FRSE – Aplikowanie w programie Erasmus+ w roku 2020 oraz oferta edukacyjna Biura Programów Zewnętrznych i Międzysektorowych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów” – nowe możliwości dofinansowania wyjazdów zagranicznych uczniów.

Szanowni Państwo,

Dyrektorzy i Nauczyciele szkół i placówek oświatowych województwa lubuskiego.

Lubuski Kurator Oświaty i Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji serdecznie zapraszają
na spotkania informacyjne, organizowane w ramach działalności Regionalnego Punktu Informacyjnego FRSE – „Aplikowanie w programie Erasmus + w 2020 roku oraz oferta edukacyjna Biura Programów Zewnętrznych i Międzysektorowych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów” – nowe możliwości dofinansowania wyjazdów zagranicznych uczniów.”.

W województwie odbędą się dwa spotkania, poruszające takie same zagadnienia:

25 lutego 2020 r. w Gorzowie Wielkopolskim – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Sikorskiego 107 – dedykowane dla szkół i placówek z północnej części województwa REJESTRACJA

26 lutego 2020 r. w Zielonej Górze – Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” im. Janusza Korczaka w Zielonej Górze, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 19A – dedykowane dla szkół i placówek z południowej części województwa REJESTRACJA

Na każde ze spotkań obowiązuje odrębna rejestracja na stronie Kuratorium Oświaty
w zakładce „Na skróty” – „Konferencje”. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 lutego 2020 r., do godz. 12:00. Z jednej szkoły lub placówki można zgłosić maksymalnie 2 osoby. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie się do udziału w konferencji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przekazanie ich do Fundacji Systemu Rozwoju Edukacji. Dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie dla celów związanych z działalnością FRSE.

SYSTEM ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W KONFERENCJI

Program spotkanie RPI Gorzow