21 maja 2021

Spotkanie informacyjne online „Akredytacja w programie Erasmus+”

Regionalny Punkt Informacyjny FRSE, działający w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, organizuje spotkanie informacyjne Akredytacja w programie Erasmus+. Do udziału w spotkaniu zapraszamy dyrektorów, nauczycieli przedszkoli oraz wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, a także przedstawicieli organów prowadzących szkoły i placówki oświatowe oraz przedstawicieli organizacji prowadzących niezawodową edukację dla dorosłych, którzy są zainteresowani realizacją działań mobilnościowych w programie Erasmus+. Spotkanie jest nieodpłatne i odbędzie się w formie online w dniu 10 czerwca 2021 r., w godz. 13.00 – 15.15.

Z jednej szkoły lub placówki można zgłosić maksymalnie 3 osoby. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. REJESTRACJA będzie prowadzona do dnia 8 czerwca 2021 (wtorek), do godz. 12.00.

Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji za pośrednictwem strony Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim będą zakwalifikowane do udziału w spotkaniu. Link do spotkania na  platformie Microsoft Teams zostanie wysłany mailowo w dniu spotkania. PROSIMY O POPRAWNE WPISYWANIE ADRESÓW POCZTY ELEKTRONICZNEJ!

Zgłoszenie się do udziału jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przekazanie ich do Fundacji Systemu Rozwoju Edukacji. Dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie dla celów związanych z działalnością FRSE.

REJESTRACJA

Data: 2021-05-21, rozmiar: 367 KB