16 maja 2018

Santok Uroczystość nadania imienia gen. prof. Elżbiety Zawackiej i wręczenia sztandaru

8 maja 2018 roku Ewa Rawa, Lubuski Kurator Oświaty, wspólnie z Grzegorzem Radosem, wicedyrektorem Wydziału Rozwoju Edukacji oraz Iwoną Bydłowską, st. wizytatorem uczestniczyli w uroczystości nadania imienia gen. prof. Elżbiety Zawackiej i wręczenia sztandaru Szkole Podstawowej w Santoku.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą, w czasie której został poświęcony sztandar.  Następnie część oficjalna odbyła się na terenie szkoły. Ten ważny moment w życiu szkoły uświetnili swoją obecnością,  m. in.: Dorota Zawacka – Wakarecy, Prezes Zarządu Fundacji Generał Elżbiety Zawackiej, a także przedstawiciele władz samorządowych, lokalnych instytucji, dyrektorzy szkół i placówek oraz mieszkańcy Santoka.

Po uroczystości dzieci bawiły się na rodzinnym festynie.