20 września 2023

Podsumowanie obchodów 40 rocznicy powstania Ruchu Młodzieży Niezależnej

Lubuski Kurator Oświaty we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym organizuje konferencję edukacyjną pt. „Ruch Młodzieży Niezależnej po 40 latach”. Konferencja poświęcona młodzieżowej opozycji w Gorzowie Wielkopolskim w 40 rocznicę powstania Ruchu Młodzieży Niezależnej odbędzie się 28 września 2023 r. w godz. 10.00 – 12.45 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim i skierowana będzie do nauczycieli i uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych Miasta Gorzowa Wielkopolskiego i regionu.

Część popołudniowa obchodów pt. „Przystanek Historia” organizowana jest przez Instytut Pamięci Narodowej w formie dyskusji panelowej z udziałem zaproszonych gości, która rozpocznie się o godz. 17.00  w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim.

W załączeniu agenda wydarzenia.

Data: 2023-09-20, rozmiar: 210 KB