20 czerwca 2024

List Lubuskiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia zajęć w roku szkolnym 2023/2024

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Rodzice i Uczniowie,
z okazji zakończenia zajęć w roku szkolnym 2023/2024 pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że był to czas pełen nauki, wyzwań i osiągnięć.

Drodzy Uczniowie,
gratuluję Wam wytrwałości, determinacji oraz sukcesów, które osiągnęliście w ciągu minionych miesięcy. Każdy z Was wniósł swoją wyjątkowość do społeczności szkolnej. Wasza praca, zarówno ta w szkole, jak i poza nią, przyniosła wiele cennych doświadczeń i umiejętności, które będą Wam towarzyszyć w dalszej edukacji oraz w życiu prywatnym.

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Oświaty,
Państwa rola w kształtowaniu młodych umysłów jest nieoceniona. Dziękuję za zaangażowanie, pasję oraz codzienny trud, wkładany w edukację dzieci i młodzieży. To dzięki Państwa zaangażowaniu uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale także uczą się wartości, które są fundamentem dobrego życia.

Drodzy Rodzice,
wiem, jak ważne jest wsparcie i zrozumienie dziecka w osiąganiu sukcesów oraz kształtowaniu postaw, opartych na zaufaniu i szacunku. Dziękuję za współpracę z nauczycielami oraz aktywność Rodziców i Opiekunów w życiu szkoły. Doceniam również działania wspierające dyrektorów i nauczycieli.

Kończąc ten rok szkolny, życzę wszystkim wspaniałych i pełnych odpoczynku wakacji. Niech będzie to czas na regenerację sił, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz spędzanie czasu z bliskimi. Jestem przekonany, że właściwy wypoczynek będzie sprzyjał wzmacnianiu zasobów, pożądanych w pracy w kolejnym roku szkolnym.

 

Lubuski Kurator Oświaty

Mariusz Biniewski

Załączniki

List Lubuskiego Kuratora Oświaty
Data: 2024-06-20, rozmiar: 57 KB