11 marca 2024

Konferencja – Rola i zadania dyrektora szkoły i placówki w budowaniu klimatu ukierunkowanego na wsparcie każdego dziecka, ucznia.

Szanowni Państwo,

p.o. Lubuskiego Kuratora Oświaty zaprasza dyrektorów szkół i placówek do udziału w konferencji pt. Rola i zadania dyrektora szkoły i placówki w budowaniu klimatu ukierunkowanego na wsparcie każdego dziecka, ucznia, której celem jest podniesienie kompetencji dyrektorów szkół i placówek niezbędnych do efektywnego zarządzania jednostką oraz promowanie przykładów zastosowania metod i działań w procesie budowania właściwych relacji interpersonalnych.

Konferencja realizowana będzie w formie online 21 marca 2024 r. w godzinach od 10.00 do 13.00.

Rejestracja odbywać się będzie za pomocą systemu konferencji Kuratorium Oświaty
w Gorzowie Wielkopolskim do dnia 19 marca 2023 r.  do godz. 15.00 (liczba miejsc ograniczona). Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji otrzymają drogą e-mailową powiadomienie wraz z linkiem do spotkania.

SYSTEM KONFERENCJI

Data: 2024-03-11, rozmiar: 617 KB