13 listopada 2023

Konferencja on-line – Aplikowanie w programie Erasmus+. Możliwości dofinansowania wyjazdów zagranicznych uczniów i nauczycieli.

 

Szanowni Państwo.

Dyrektorzy i Nauczyciele szkół i placówek oświatowych województwa lubuskiego,  

 

Lubuski Kurator Oświaty i Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji serdecznie zapraszają
na spotkanie informacyjne, organizowane w ramach działalności Regionalnego Punktu Informacyjnego FRSE
Aplikowanie w programie Erasmus+. Możliwości dofinansowania wyjazdów zagranicznych uczniów i nauczycieli. Do udziału w spotkaniu zapraszamy dyrektorów, nauczycieli przedszkoli oraz wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, a także przedstawicieli organów prowadzących szkoły i placówki oświatowe oraz przedstawicieli organizacji prowadzących niezawodową edukacje dla dorosłych. którzy są zainteresowani realizacją działań mobilnościowych w programie Erasmus+.

 

Spotkanie jest nieodpłatne i odbędzie się w formie online w dniu 29 listopada 2023 r., w godz. 10.00 – 11.55.

 

Z jednej szkoły lub placówki można zgłosić maksymalnie 3 osoby. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. REJESTRACJA będzie prowadzona do dnia 28 listopada 2023 (poniedziałek), do godz. 12.00.

 

Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji za pośrednictwem strony Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim będą zakwalifikowane do udziału w spotkaniu. Link do spotkania na  platformie Microsoft Teams zostanie wysłany mailowo w dniu spotkania. PROSIMY O POPRAWNE WPISYWANIE ADRESÓW POCZTY ELEKTRONICZNEJ!

 

Zgłoszenie się do udziału jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przekazanie ich do Fundacji Systemu Rozwoju Edukacji. Dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie dla celów związanych z działalnością FRSE.

 

SYSTEM KONFERENCJI

 

 

Załączniki

Program
Data: 2023-11-14, rozmiar: 228 KB