10 kwietnia 2024

Konferencja metodyczna pt.: „Kreatorzy Zmian”

Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele, w imieniu organizatorów pragniemy zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, jakim jest konferencja pn. „Kreatorzy Zmian”, organizowana przez Fundację Rozwoju Edukacji, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze oraz Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Zielonogórskiego w dniu 22 maja 2024 r.

Konferencja „Kreatorzy Zmian” to platforma, która ma na celu inspirowanie i promowanie innowacyjnych metod nauczania, wspieranie rozwoju edukacji oraz umożliwienie wymiany doświadczeń między nauczycielami, dyrektorami szkół oraz ekspertami z dziedziny edukacji. Będzie to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, zdobycia nowych umiejętności oraz nawiązania wartościowych kontaktów z profesjonalistami z branży. W programie konferencji przewidujemy szereg interesujących prezentacji oraz panel dyskusyjny, które pozwolą na zgłębienie tematów związanych z nowoczesnym nauczaniem, wyzwaniami edukacyjnymi oraz najlepszymi praktykami w dziedzinie nauczania i uczenia się.
Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w konferencji, aby wspólnie tworzyć lepszą przyszłość dla naszych uczniów i edukacji w Polsce.

Kontakt do organizatora:

Fundacja Rozwoju Edukacji Salomon