21 marca 2023

Konferencja „Jak uczyć, żeby nauczyć” dla dyrektorów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Szanowni Państwo ,

konferencja pod hasłem „Jak uczyć, żeby nauczyć” jest organizowana przez Wydział Nadzoru Pedagogicznego Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim zgodnie z harmonogramem Programu działań Lubuskiego Kuratora Oświaty w ramach sprawowanego nadzoru pedagogicznego w obszarze doskonalenia zawodowego nauczycieli, ukierunkowanych na podnoszenie efektów kształcenia w szkołach województwa lubuskiego – rok szkolny 2022/2023

Konferencja odbędzie się w trybie on-line w dniu 5 kwietnia 2023 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 (agenda w załączeniu).

REJESTRACJA będzie prowadzona do dnia 04 kwietnia 2023 r., do godz. 12.00 na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, zakładka Na skróty – Konferencje https://ko-gorzow.edu.pl/konferencje/.

Do udziału w konferencji zapraszamy Dyrektorów/Wicedyrektorów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych województwa lubuskiego oraz placówek doskonalenia nauczycieli.

SYSTEM KONFERENCJI

Adenda_konferencji