11 kwietnia 2024

II. Ogólnopolski Konkurs „Kartka dla Chemika”

Z okazji 60-lecia opolskiej chemii akademickiej i 5-lecia kierunku farmacja, Koło Naukowe Chemików Uniwersytetu Opolskiego KORONAN zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w II. Ogólnopolskim konkursie „Kartka dla Chemika”!

Dzień Chemika, który w tym roku obchodzony jest w dniu 2 czerwca, to nie tylko święto dla pracowników zakładów chemicznych, ale również dla wszystkich miłośników nauki, którzy chcą pokazać światu chemię w niezwykły sposób.
Konkurs ma na celu prezentację chemii w sposób przyjazny dla uczniów. Podczas wykonywania pracy konkursowej uczestnik nawiązuje do tematyki chemicznej, jednak forma konkursu sprzyja poznawaniu jej w sposób ciekawy i niekojarzący się z nauką w szkole. Może to być praca plastyczna lub grafika komputerowa, która łączy w sobie chemię z twoją wyjątkową wizją artystyczną czy kartka okolicznościowa, kolaż, a nawet mem internetowy! Liczy się kreatywność i oryginalność.

Termin dostarczania prac mija 17 maja 2024 r.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: koronan@uni.opole.pl

Regulamin-Kartka-dla-Chemika
Data: 2024-04-11, rozmiar: 219 KB