11 marca 2024

II edycja Wyzwań Grassroots

Komitet Organizacyjny „Wyzwania Grassroots” oraz PZPN zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w II edycji Wyzwań Grassroots.

Jest to ogólnopolska inicjatywa skierowana do uczniów szkół podstawowych. „Wyzwania Grassroots” to konkurs, który polegać będzie na stworzeniu krótkiego filmu, który przedstawi drużynę wykonującą poszczególne konkursowe wyzwania. Mają one za zadanie angażować uczniów do aktywności fizycznej i pobudzania ich kreatywności. Do konkursu mogą zgłosić się drużyny posiadające minimum 5, a maksymalnie 10 uczniów w trzech kategoriach klas: 2-3, 4-5, 6-7.

W każdym z trzech wyzwań nagrodzone zostaną pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii:

  1. miejsce – wyjazd na mecz Reprezentacji Polski oraz voucher o wartości 5 000,00 zł na zakup sprzętu sportowego,
  2. miejsce – voucher o wartości 4 000,00 zł na zakup sprzętu sportowego,
  3. miejsce – voucher o wartości 3 000,00 zł na zakup sprzętu sportowego.

Aby wziąć udział w Wyzwaniach Grassroots, wystarczy, że Opiekun drużyny poprawnie umieści post publiczny na profilu swoim lub szkoły w portalu Facebook wraz z informacją dotyczącą nazwy szkoły, kategorią i nazwą wyzwania oraz określonymi hasztagami, tj. #wyzwaniegrassroots oraz odpowiednim hasztagiem ogłoszonym w dniu rozpoczęcia wyzwania.

Szczegółowe informacje o projekcie oraz same wyzwania publikowane będą na stronie PZPN_Wyzwania Grassroots oraz na grupie na portalu społecznościowym Facebook FB_Wyzwania Grassroots

W razie pytań, pomocy udziela Komitet Organizacyjny „Wyzwania Grassroots” (e-mail: wyzwaniagrassroots@pzpn.pl).