29 listopada 2023

19 edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Podróż pociągiem w szarości” Rawicz 2024

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Rawiczu zaprasza do udziału w 19. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podróż pociągiem w szarości” Rawicz 2024.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, średnich oraz dzieci z przedszkoli. Konkurs jest popularyzacją technik monochromatycznych. W tym roku uczestnicy spróbują przenieść swoje refleksje rysunkowe, malarskie, graficzne i stworzyć pracę rysując, malując, fotografując, wyklejając tematy najróżniejszych wrażeń zaobserwowanych podczas podróży pociągiem, posługując się bogactwem tylko czerni, szarości i bieli.

Konkurs będzie przeprowadzony w 4 kategoriach wiekowych:

• 5-8 lat
  • 9-12 lat
  • 13-15 lat
  • 16-18 lat

Termin nadsyłania prac do Konkursu upływa 29 lutego 2024 r. Szczegółowy opis oraz regulamin konkursu znajduję się na stronie SP w Sierakowie Konkurs Podróż pociągiem w szarości