16 marca 2023

Zaproszenie do skorzystania z oferty edukacyjnej związanej z „Panoramą Racławicką”

Muzeum Narodowe we Wrocławiu zaprasza Państwa do skorzystania z oferty bezpłatnych lekcji online na temat historii dzieła „Panorama Racławicka” przygotowanych dla uczniów klas VII – VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

W trakcie lekcji online pracownik Muzeum Narodowego przedstawi najciekawsze zagadnienia dotyczące malowidła stanowiącego zabytek o wybitnym znaczeniu dla polskiego dziedzictwa narodowego, nieznane fakty oraz intrygujące anegdoty związane z dziełem.

Muzeum „Panorama Racławicka” proponuje 5 odrębnych lekcji, które mogą stać się cyklem spotkań. Zajęcia trwają 35 minut i realizowane są na platformie Zoom w godz. 8:30 – 12:00.

Rezerwacja: edukacja@mnwr.pl lub tel. 71 373 51 48 (należy podać nazwę szkoły i klasy, rezerwacja
z minimum tygodniowym wyprzedzeniem, nauczyciel otrzymuje link do lekcji najpóźniej na dzień przed umówionym spotkaniem).