10 marca 2022

XII Międzynarodowe Sympozjum Naukowe – „Skuteczna pomoc dziecku z autyzmem – diagnoza, terapia i badania naukowe”

Fundacja Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka pragnie serdecznie zaprosić do udziału

w XII Międzynarodowym Sympozjum Naukowym zatytułowanym „Skuteczna pomoc dziecku z autyzmem – diagnoza, terapia i badania naukowe”. Odbędzie się ono w formie online w dniu 25.03.2022 roku w godzinach od 15:00 do 19:30. W Sympozjum wezmą udział terapeuci i naukowcy z Polski i USA zajmujący się na co dzień terapią zaburzeń rozwoju u dzieci. Udział w Sympozjum IWRD jest bezpłatny.

Nadrzędnym celem i jednocześnie wyzwaniem dla Fundacji IWRD jest to, aby wiedza o sposobach prowadzenia skutecznej terapii dzieci ze spektrum autyzmu dotarła do jak największej liczby osób. Wszystkie informacje o Sympozjum oraz możliwość zapisu znajdują się pod linkiem: www.sympozjum.iwrd.pl.