13 maja 2019

Wyniki etapu wojewódzkiego Lubuskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2018/2019

Komisja Wojewódzka Lubuskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2018/2019 przeprowadziła 11.05.2019 r. w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” im. Janusza Korczaka w Zielonej Górze etap wojewódzki konkursu.

Kompetencje uczniów oceniła komisja sędziowska w składzie:
– sędzia główny mł. inspektor Wiesław Widecki;
– sędzia konkurencji Testu Wiedzy Robert Jaromin;
– sędzia konkurencji Miasteczka Ruchu Drogowego mł.asp. Małgorzata Kwiatkowska;
– sędzia konkurencji Rowerowego Toru Przeszkód Marek Piwecki;
– sędzia konkurencji Pierwszej Pomocy kpt. mgr Ireneusz Woźniak.

W etapie wojewódzkim wzięło udział 41 uczniów z 22 szkół, którzy zakwalifikowali się ze zorganizowanych 152 etapów szkolnych (7387 uczniów) oraz 21 etapów rejonowych (813 uczniów).
W wyniku rywalizacji na szczeblu wojewódzkim tytuł laureata lub finalisty Lubuskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2018/2019 uzyskało odpowiednio 10 i 23 uczniów.

Serdzecznie dziękujemy nauczycielom za trud pedagogiczny i gratulujemy sukcesów.

Opiekun Funkcja Szkoła Liczba uczniów w etapie wojewódzkim
Leszek Korzeniowski nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze 7
Mirosław Malinowski nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Bojowników o Polskość Ziemi Kramskiej w Zespole Edukacyjnym w Nowym Kramsku 5
Ingrid Maria Kamińska nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze 3
Edward Utrata nauczyciel Szkoły Podstawowej Pomnik Rodła w Dąbrówce Wlkp. 2
Ewa Woźniak-Burzawa nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Lubsku 2
Krzysztof Łesak nauczyciel Szkoły Podstawowej w Niegosławiu 2
Maria Czuchta nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Kremera w Bobrówku 2
Maria Walczewska nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Września – Woldenberczyków w Gminnym Zespole Szkół w Dobiegniewie 2
Sylwia Nawrocka nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 24 w Zielonej Górze 2
Weronika Kandulska nauczyciel Szkoły Podstawowej w Podmoklach Małych 2
Anna Jędrzejewska nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Białkowie 1
Bożena Grzelczak nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Polskich Strażaków w Trzemesznie Lubuskim 1
Dariusz Klag nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej  w Tomaszowie 1
Dariusz Wypych nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Tuplicach 1
Dominika Bruder nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli 1
Dorota Ibusz-Gizal nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wlkp. 1
Krzysztof Baszyński nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen. Józefa Bema w Sulechowie 1
Robert Kochanowski nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Stefana Batorego w Brodach 1
Sandra Solińska nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi i z Oddziałami Sportowymi im. Orląt Lwowskich w Gorzowie Wielkopolskim 1
Stanisława Ganczar nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach 1
Tomasz Skierski nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 15 im. 4 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego w Zielonej Górze 1
Violetta Zarówna nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Górzynie 1

 

 

Wykaz uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata etapu wojeówdzkiego
Lubuskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2018/2019
Lp. Nazwisko i imię uczestnika Szkoła podstawowa Klasa Wynik w rejonie Tytuł TW MRD RTP PPP Wynik
8 Eckert Jan Oskar Nowe Kramsko 8 54 LAUREAT 148 30 30 36 244
9 Fiłka Wiktoria Nowe Kramsko 6 55 LAUREAT 156 24 30 40 250
15 Klinowski Jan Lech Zielona Góra SP8 8 55 LAUREAT 156 20 27 40 243
17 Łochowicz Karolina Dąbrówka Wlkp. 7 53 LAUREAT 148 30 25 40 243
23 Okienko Igor Zielona Góra SP24 7 55 LAUREAT 156 21 28 40 245
28 Pindel Mateusz Dobiegniew 8 55 LAUREAT 156 30 26 40 252
29 Prętka Jagna Zielona Góra SP24 8 58 LAUREAT 156 30 30 40 256
30 Przybylski Łukasz Adam Zielona Góra SP8 8 55 LAUREAT 152 27 23 40 242
33 Skrzypek Jacek Nowe Kramsko 7 54 LAUREAT 144 30 30 40 244
40 Zamolska Agata Nowe Kramsko 7 54 LAUREAT 160 30 29 40 259

 

Wykaz uczniów, którzy uzyskali tytuł finalisty etapu wojeówdzkiego
Lubuskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2018/2019
Lp. Nazwisko i imię uczestnika Szkoła podstawowa Klasa Wynik w rejonie Tytuł TW MRD RTP PPP Wynik
1 Bajan Martyna Trzemeszno Lubuskie 8 53 FINALISTA 136 30 24 30 220
2 Bębenek Dawid Gorzów Wlkp. SP21 8 51 FINALISTA 152 30 23 20 225
3 Bryszkowska Olivia Zielona Góra SP8 7 53 FINALISTA 132 18 27 27 204
4 Ceglarek Agata Nowe Kramsko 8 55 FINALISTA 152 12 29 40 233
5 Cichocki Adrian Niegosław 6 51 FINALISTA 152 30 30 35 247
7 Duczmal Monika Lubsko SP1 8 55 FINALISTA 140 17 30 30 217
10 Gawron Łukasz Górzyn SP 7 51 FINALISTA 152 27 30 30 239
11 Jackiewicz Lena Zielona Góra SP1 6 51 FINALISTA 140 30 28 20 218
14 Kawał Wiktoria Białków 7 52 FINALISTA 136 27 27 20 210
16 Kuźnicka Zuzanna Patrycja Zielona Góra SP8 8 55 FINALISTA 152 24 22 35 233
19 Mirek Dawid Dąbrówka Wlkp. 7 54 FINALISTA 144 30 30 35 239
20 Modrzyk Wiktoria Podmokle Małe 6 53 FINALISTA 136 30 27 25 218
21 Muller Piotr Sulechów SP1 6 52 FINALISTA 124 30 24 20 198
22 Nowak Szymon Tomaszowo 8 54 FINALISTA 140 30 30 38 238
24 Otto Kamil Tuplice 5 54 FINALISTA 148 15 30 25 218
26 Piasecki Jakub Niegosław 8 53 FINALISTA 144 30 30 35 239
27 Pilarski Marcin Zielona Góra SP1 6 51 FINALISTA 148 30 17 40 235
31 Ratka Michał Nowa Sól SP3 7 51 FINALISTA 116 21 25 34 196
32 Siemion Natalia Zielona Góra SP15 8 53 FINALISTA 156 21 26 35 238
36 Szumowski Filip Zielona Góra SP1 7 53 FINALISTA 152 21 30 35 238
37 Szymczak Zuzanna Zielona Góra SP8 8 56 FINALISTA 152 24 25 30 231
38 Tomala Oliwia Zielona Góra SP8 7 52 FINALISTA 148 18 27 20 213
41 Zimna Kornelia Lubsko SP1 8 51 FINALISTA 148 30 26 35 239

 

Wyniki pozostałych uczniów etapu wojeówdzkiego
Lubuskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2018/2019
Lp. Nazwisko i imię uczestnika Szkoła
(np. Maszewo SP3)
Klasa Wynik w rejonie Rodzaj wystawionego zaświadczenia TW MRD RTP PPP Wynik
6 Dobek Oliwia Bobrówko 6 52 brak 140 0 28 30 198
12 Janikowski Patryk Siecieborzyce 7 51 brak 152 30 29 15 226
13 Jankowska Agata Bobrówko 5 54 brak 148 0 24 35 207
18 Martyła Oskar Gorzów Wlkp. SP15 5 51 brak 144 15 14 10 183
25 Paluta Paweł Dobiegniew 7 53 brak 140 140
34 Sobalak Marlena Anastazja Zielona Góra SP8 8 52 brak 156 0 29 40 225
35 Stopa Sławomir Podmokle Małe 6 51 brak 136 27 10 25 198
39 Wierzbicka Kaja Brody 8 56 brak 136 0 26 25 187

 

oceń artykuł

średnia ocena / 5. liczba głosów:

Załączniki

Wyniki e. wojewódzkiego 2018/2019
Data: 2019-05-13, rozmiar: 76 KB