5 stycznia 2023

Wyniki etapu szkolnego Lubuskiego Konkursu BRD 2022/2023

Prezentujemy wyniki etapu szkolnego Lubuskiego Konkursu BRD 2022/2023. W etapie szkolnym uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań i mogli uzyskać 30 punktów. Do etapu rejonowego zakwalifikowani zostali uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 23 punkty. Ogółem w etapie szkolnym wzięło udział 8746 uczniów ze szkół podstawowych, z których 907 zakwalifikowanych zostało do etapu rejonowego. Gratulujemy wyników.

Etapy rejonowe odbędą się 23 marca 2023 r. o godzinie 13:00. Miejsca etapów rejonowych nie zostały jeszcze wyznaczone.

Odpowiedzi do testu etapu szkolnego LKBRD 2022/23

Test etapu szkolnego LKBRD 2022/23

Najczęściej popełniane błędy w teście etapu szkolnego LKBRD 2022/23

Poniżej znajdą Państwo:

  • Wyniki wg szkół;
  • Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego;
  • Ranking uczniów z najlepszymi wynikami 30-26 pkt.

Wyniki wg szkół

Lp. Oznaczenie szkoły Liczba uczestników Do rejonu
(>=23 pkt)
1 Babimost SP w MOW 9 0
2 Baczyna 126 13
3 Białków 62 1
4 BIENIÓW SP 9 3
5 Bledzew SP 11 3
6 Bobrowice SP 1 0
7 Bobrówko SP 7 2
8 Boczów SP 74 2
9 Bojadła SP 57 5
10 Brody SP 25 0
11 Buków 11 0
12 Bytnica SP 14 0
13 Bytom O. SP 237 70
14 Ciosaniec SP 84 0
15 Cybinka ZS 8 6
16 Czerwieńsk 8 0
17 Dąbroszyn SP 18 2
18 Dobiegniew GZS 28 3
19 Drezdenko SP1 84 9
20 Drezdenko SP2 138 5
21 Drezdenko SP3 61 5
22 Dychów SP 8 0
23 Gęstowice SP 5 2
24 Golice SP 22 1
25 Gorzów  SP12 22 7
26 Gorzów  SP15 8 2
27 Gorzów  SP17 23 8
28 Gorzów  SP2 11 9
29 Gorzów  SP20 20 5
30 Gorzów  SP7 80 6
31 Gorzów  SP9 103 31
32 Gorzów  ZSO16 7 2
33 Gorzów SP13 4 3
34 Gorzów SP21 10 3
35 Gorzów SP4 2 1
36 Gorzów SP5 4 2
37 Gorzów SP6zOS 100 16
38 Gościeszowice SP 59 1
39 Gościkowo 14 1
40 Gościmiec SP 5 3
41 Górki Noteckie SP 16 8
42 Górzyca SP 80 3
43 Grabice SP 78 1
44 Grabik SP 48 11
45 Gronów SP 3 0
46 Gubin SP1 12 5
47 Gubin SP5 8 2
48 Gubin SPS nr 4 8 3
49 Iłowa SP 17 5
50 Janczewo 11 0
51 Jenin 21 2
52 JĘDRZYCHOWICE SP 4 4
53 Kaława SP 7 0
54 Kolsko ZE 12 3
55 Konotop SP 48 1
56 Konradowo SP 24 6
57 Kosieczyn 50 4
58 Kostrzyn SP2 61 1
59 Kostrzyn SP3 10 1
60 Kowalów PSP 62 9
61 Krzepielów SP 2 2
62 Lipki Wielkie SP 7 3
63 Lubanice 22 0
64 Lubiszyn SP 70 1
65 Lubrza PSP 53 6
66 Lubsko SP1 209 6
67 Lubsko SP3 12 2
68 Lubsko, NSP 74 19
69 Łagów SP 20 0
70 Małomice SP 151 22
71 Maszewo SP 18 3
72 Miedzyrzecz SP6 144 4
73 Międzylesie SP 8 3
74 Międzyrzecz SP1 128 2
75 Międzyrzecz SP2 11 3
76 Międzyrzecz SP3 1 1
77 Miodnica 37 5
78 Murzynowo SP 10 0
79 Niegosław SP 51 13
80 Nietkowice 13 4
81 Nowa Sól SP3 83 12
82 Nowa Sól SP5 64 3
83 Nowa Sól SP6 57 10
84 Nowa Sól SP8 339 9
85 Nowe Kramsko SP 51 10
86 Nowiny Wielkie SP 17 1
87 Nowogód Bobrzński SP1 8 2
88 Nowogód Bobrzński SP2 28 10
89 Ogardy SP 6 0
90 Olbrachtów SP 65 0
91 Osiecznica 6 0
92 Osowa Sień 30 15
93 Ośno Lubuskie 93 7
94 Otyń SP 102 7
95 Podmokle Małe SP 53 23
96 Przecław SP 23 7
97 Przewóz SP 22 3
98 Przytoczna 39 0
99 Rzepin 4 2
100 Sieniawa Żarska SP 20 3
101 Słone SP 5 2
102 Słubice SP2 10 2
103 Smardzewo SP 11 0
104 SMOGÓRY SP 50 1
105 Sosny SP 36 0
106 Stare Drzewce 55 9
107 Stare Kurowo SP 28 2
108 Stare Strącze SP 52 0
109 Staw SP 13 0
110 Strzelce Kraj. SP 2 72 5
111 Strzelce Kraj. SP1 171 22
112 Sulechów SP1 316 9
113 Sulechów SP3 413 7
114 Sulęcin SP1 1 0
115 Szczaniec 74 1
116 Szlichtyngowa SP 7 1
117 Szprotawa  SSP 27 5
118 Szprotawa SOSW 9 0
119 Szprotawa SP1 4 4
120 Szprotawa SP2 86 2
121 Ściechów 32 1
122 Tomaszowo PSP 116 6
123 Toporów SSPiOP 11 0
124 Torzym Sp 41 3
125 Trzciel SP 23 3
126 Trzebicz SP 38 5
127 Trzebiel SP 14 3
128 Trzemeszno Lub SP 18 0
129 Tuczno SP 18 3
130 Tuplice SP 97 1
131 Ulim SP 23 4
132 Wawrów 22 5
133 WĘŻYSKA SP 70 26
134 Wicina SP 37 1
135 Wiechlice SP 112 9
136 WITNICA SP1 47 0
137 Witnica SP2 27 0
138 Wschowa SP 4 spec 12 0
139 Wschowa SP1 121 30
140 Wschowa SP2 18 5
141 Wschowa SP3 17 7
142 Zbąszynek 5 0
143 Zielona Góra  SP 6 19 0
144 Zielona Góra ESP dr Rahn 66 34
145 Zielona Góra Montessori 23 1
146 Zielona Góra PSP7 5 2
147 Zielona Góra SP1 388 22
148 Zielona Góra SP13 220 13
149 Zielona Góra SP15 160 11
150 Zielona Góra SP16 12 0
151 Zielona Góra SP18 423 18
152 Zielona Góra SP22 124 7
153 Zielona Góra SP24 3 3
154 Zielona Góra SP26 9 1
155 Zielona Góra SP28 5 3
156 Zielona Góra SP29 63 8
157 Zielona Góra SP5 121 15
158 Zielona Góra ZSK 18 6
159 Zwierzyn SP 66 24
160 ŻAGAŃ PSP7 74 3
161 ŻAGAŃ SP2 13 1
162 ŻAGAŃ SP3 45 6
163 ŻAGAŃ SP4 19 0
164 Żary SP1 31 1
165 Żary SP10 14 1
166 Żary SP2 15 5
167 Żary SP2-s 9 0
168 Żary SP3 5 1
169 Żary SP8 127 13
Suma końcowa 8746 907

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego

Szkoła
np Wschowa SP2
Nazwisko i imię uczestnika Klasa Wynik testu szkolnego Suma
Baczyna Byczkowska Amelia 8 23 1
Gajda Nikola 6 24 1
Kapałczyński Franciszek 7 24 1
Kondracka Alicja 8 23 1
Lisiecka Hanna 8 25 1
Łapacz Maja 8 23 1
Oleksy Antoni 6 23 1
Puchalski Wiktor 8 23 1
Pura Agata 8 25 1
Rodziewicz Helena 5 23 1
Sikorska Olga 6 23 1
Szlachetka Maciej 8 23 1
Ścibło Kornelia 8 24 1
Baczyna Suma 13
Białków Kuczkowiak Lena 5 23 1
Białków Suma 1
BIENIÓW SP OSTROWSKA JULIA 6 28 1
SZWEDRYK JULITA 6 26 1
ŚLĘCZKA WOJCIECH 6 23 1
BIENIÓW SP Suma 3
Bledzew SP Budziak Dominuka 8 23 1
Sudoł Aniela 8 25 1
Walczak Szymon 8 24 1
Bledzew SP Suma 3
Bobrówko SP Honkisz Julia 5 25 1
Rajnos Hanna 4 23 1
Bobrówko SP Suma 2
Boczów SP Komejsza Fabian 8 23 1
Suchecki Marcel 5 24 1
Boczów SP Suma 2
Bojadła SP Kamińska Hanna 6 23 1
Mozolewska Julia 4 25 1
Piątkowska Karolina 6 23 1
Piątkowska Milena 6 23 1
Słowiński Kacper 5 24 1
Bojadła SP Suma 5
Bytom O. SP  Piwowarski Paweł 5 23 1
Andziak Oliwia 6 24 1
Angielski Mikołaj 8 27 1
Babiński Antoni 6 25 1
Beczek Lena 6 25 1
Bielińska Dominika 6 23 1
Budrewicz Anita 8 27 1
Chomicz Zuzanna 4 25 1
Chruściel Jakub 6 23 1
Czerwik Laura 8 28 1
Diłaj Michał 4 24 1
Domińczak Oskar 6 23 1
Dubanowsi Seweryn 8 27 1
Giemza Wiktoria 8 23 1
Goch Szymon 5 23 1
Gołyga Wiktor 4 23 1
Górski Adam 6 23 1
Jakubczyk Oliwia 6 24 1
Jarosz Dominik 8 23 1
Kardzis Franek 5 23 1
Klimek Fabian 8 27 1
Klimek Mikołaj 8 23 1
Kłosek Wiktor 6 25 1
Kostrzewa Kacper 8 27 1
Krakowiak Maciej 4 26 1
Lebiedowicz Marcin 5 24 1
Lech Marta 5 24 1
Lewandowski Kamil 6 26 1
Lik Natalia 5 24 1
Maciejczyk Anna 6 24 1
Malewicz Mateusz 6 24 1
Malicka Nikola 8 27 1
Marcinowska Amelia 6 25 1
Markiewicz Tomasz 6 23 1
Mazur Kaja 6 23 1
Miarka Alicja 6 26 1
Miśko Pola 6 24 1
Molisak Marcel 6 23 1
Nieźwiecka Natalia 6 25 1
Omleczanko Margo 6 25 1
Pacor Adrian 6 24 1
Papińska Emilia 8 28 1
Rogowski Wojtek 6 24 1
Rzepska Zuzanna 6 25 1
Sibera Marcel 8 26 1
Siłacz  Filip 6 23 1
Skierczyński Jabub 8 24 1
Skrzydlewska Iga 6 23 1
Sofińska Martyna 4 24 1
Stachura Filip 4 24 1
Struchowska Alicja 5 23 1
Suszycka Aleksandra 4 23 1
Szabla Julia 8 27 1
Szmańda Klaudia 6 24 1
Szpak Łukasz 6 25 1
Telega Oskar 8 27 1
Topór Martyna 8 24 1
Tuzinkiewicz  Piotr 6 24 1
Tuzinkiewicz Zuzanna 8 23 1
Waligórski Mikołaj 4 23 1
Ważny Bianka 6 25 1
Wesołowski Miłosz 4 23 1
Wilczyński Aleksander 6 24 1
Wilk Dominika 8 24 1
Wojskomicz Alan 4 23 1
Woźniak Antonio 6 25 1
Zabawska Lea 5 24 1
Zacharzewska Julia 6 23 1
Zając Maja 6 25 1
Żółkiewicz Lena 4 24 1
Bytom O. SP Suma 70
Cybinka ZS Andryszak Jan 6 23 1
Gabrysz Bartosz 8 28 1
Gawroński Kacper 8 25 1
Kęsicki Rafał 5 24 1
Szyszko Zofia 6 26 1
Wydmuch Szymon 5 24 1
Cybinka ZS Suma 6
Dąbroszyn SP Milka Emilia 8 25 1
Sajewicz Amelia 8 24 1
Dąbroszyn SP Suma 2
Dobiegniew GZS Górecka Lena 6 23 1
Sikorska Weronika 8 25 1
Urbaniak Martyna 5 23 1
Dobiegniew GZS Suma 3
Drezdenko SP1 Bartoszak Nikodem 8 23 1
Bednarowska Michelle 8 24 1
Kostuś Małgorzata 8 23 1
Krzywda Oskar 8 23 1
Piestrzyńska Wiktoria 8 23 1
Piskorska Julia 8 23 1
Siaredzich Alina 6 23 1
Tryboba Adam 8 24 1
Tryboba Aleksandra 8 24 1
Drezdenko SP1 Suma 9
Drezdenko SP2 Błoch Magdalena 8 23 1
Gruszewska Daria 6 25 1
Jaśniewicz Marek 6 24 1
Oliwia Sinicka 6 23 1
Ruszkowska Monika 8 23 1
Drezdenko SP2 Suma 5
Drezdenko SP3 Piotrowska Lena 8 23 1
Rakoczy Franciszek 8 23 1
Ralcewicz Wiktor 8 23 1
Rybka Klaudia 8 23 1
Śliwka Lena 8 23 1
Drezdenko SP3  Suma 5
Gęstowice SP Kamieniarz Zuzanna 5 25 1
Woźniak Wojciech 5 27 1
Gęstowice SP Suma 2
Golice SP Walczak Maja 8 25 1
Golice SP  Suma 1
Gorzów  SP12 Julia Szyniec 8 25 1
Karol Kaczmarek 8 23 1
Karolina Kujawa 8 23 1
Maria Mazur 8 23 1
Nadia Slepko 8 24 1
Nikola Chmiel 8 26 1
Zuzanna Jasińska 5 24 1
Gorzów  SP12 Suma 7
Gorzów  SP15 Machalica Stanisław 5 25 1
Ślaska Alicja 5 24 1
Gorzów  SP15 Suma 2
Gorzów  SP17 Bąk Bartosz 8 24 1
Bogdanowicz Stefan 8 23 1
Cierach Mikołaj 8 23 1
Grad Mateusz 8 25 1
Krechowicz Igor 6 25 1
Mazurek Sebastian 8 24 1
Radziuk Mateusz 6 23 1
Słomian Maksymilian 8 23 1
Gorzów  SP17 Suma 8
Gorzów  SP2 Dynowski Mateusz 8 23 1
Głowiak Jakub 6 26 1
Jabłońska Monika 5 26 1
Kamiński Mateusz 8 24 1
Kazieczko Nikola 6 26 1
Kopyla Szymon 5 30 1
Pietrzak Nikodem 6 26 1
Żmuda Antoni 5 26 1
Żukowski Fabian 5 23 1
Gorzów  SP2 Suma 9
Gorzów  SP20 Krzyżaniak Julia 6 23 1
Panocka Oliwia 6 23 1
Pawelec Sebastian 5 23 1
Sempowicz Lena 6 23 1
Suchodolski Jan 5 23 1
Gorzów  SP20 Suma 5
Gorzów  SP7 Brygidyr Laura 5 23 1
Chałupka Laura 8 24 1
Kałos Zofia 5 23 1
Kamola Filip 5 23 1
Maroszek Cezary 5 24 1
Smila Milana 8 23 1
Gorzów  SP7 Suma 6
Gorzów  SP9 Apanowicz Wiktoria 5 25 1
Biłda Marcel 4 23 1
Brzeziński Szymon 5 23 1
Drózd Igor 4 23 1
Frankowska Emilia 5 28 1
Helicki Tymoteusz 6 27 1
Horodecka Lena 5 24 1
Kaczmarek Alicja 5 26 1
Kieloch Martyna 4 27 1
Kostkiewicz Szymon 6 27 1
Kowalczyk Patrycja 6 27 1
Kulish Artem 5 23 1
Maćkowska Aleksandra 5 24 1
Maćkowska Anna 4 25 1
Majericz Bartosz 5 25 1
Niewiarowska Pola 6 24 1
Olszewski Patryk 6 28 1
Piniewska Oliwia 5 23 1
Posmyk Aleksandra 5 29 1
Radziewicz Maksymilian 6 26 1
Smolińska Zuzanna 6 23 1
Sroka Szymon 5 24 1
Stołecki Aleksander 6 29 1
Swadowski Maksymilian 4 24 1
Śliwa Ksawery 6 23 1
Śliwiński Mateusz 5 25 1
Śnieg Zuzanna 4 27 1
Świerkowicz Hanna 6 24 1
Wołczak Alan 4 24 1
Zabłocka Hanna 5 23 1
Zawadzka Jagoda 5 28 1
Gorzów  SP9 Suma 31
Gorzów  ZSO16 Danielewicz Zuzanna 6 23 1
Jałowska Martyna 8 30 1
Gorzów  ZSO16 Suma 2
Gorzów SP13 Błaszczyk Dawid 8 23 1
Wojciechowska Nadia 7 26 1
Zbiorczyk Bartosz 8 27 1
Gorzów SP13 Suma 3
Gorzów SP21 Bednarski Wiktor 8 25 1
Haszczak Tymoteusz 8 26 1
Wieczorek Filip 8 26 1
Gorzów SP21 Suma 3
Gorzów SP4 Pawłowski Oskar 8 25 1
Gorzów SP4  Suma 1
Gorzów SP5 GALAR JAKUB 5 25 1
SNUSZKA JAKUB 5 25 1
Gorzów SP5 Suma 2
Gorzów SP6zOS Bieżuńska Julia 7 23 1
Chelysheva Ludmila 5 23 1
Dychowski Kryspin 5 23 1
Jastrzębski Wiktor 8 23 1
Kosior Borys 6 23 1
Krawczyk Konrad 6 23 1
Napierski Jakub 4 24 1
Owczarczyk Beata 8 23 1
Rutkowski Mateusz 4 23 1
Ryć Igor 5 23 1
Sekreta Andrii 8 29 1
Skrypuch Aleks 4 23 1
Stokop Barbara 4 23 1
Szyłobryt Oskar 4 23 1
Wojtas Krzysztof 7 25 1
Żurawski Maciej 4 23 1
Gorzów SP6zOS Suma 16
Gościeszowice SP Dominik Twardowski 8 25 1
Gościeszowice SP Suma 1
Gościkowo Obst Eryk 6 23 1
Gościkowo Suma 1
Gościmiec SP Dąbrowski Jan 5 24 1
Kubacki Cezary 5 23 1
Sywiec Lena 5 23 1
Gościmiec SP Suma 3
Górki Noteckie SP Filip Kasprzak 4 23 1
Jakub Kurz 4 25 1
Jędrzej Lubczyński 4 23 1
Karolina Pachulska 8 29 1
Martyna Nowicka 5 25 1
Oskar Kania 4 24 1
Weronika Nering 4 25 1
Wojciech Szybka 5 26 1
Górki Noteckie SP Suma 8
Górzyca SP Adrianna Fronk 5 27 1
Maria Bajsarowicz 5 23 1
Paulina Sawościanik 5 25 1
Górzyca SP Suma 3
Grabice SP Lewandowska Nikola 8 23 1
Grabice SP Suma 1
Grabik SP Abramowicz Oliwia 5 24 1
Brzezek Natalia 4 23 1
Chorzępa Wojciech 6 28 1
Domagalska Klara 6 23 1
Drzymała Sebastian 6 25 1
Hebda Marcel 6 24 1
Kot Barbara 6 23 1
Markiewicz Szymon 5 23 1
Moraczewski Kuba 6 25 1
Orzech Karol 4 24 1
Sokalski Filip 6 24 1
Grabik SP Suma 11
Gubin SP1 Borysiuk Aleksander 5 23 1
Chomont Franciszek 5 23 1
Maciąg Antonina 5 23 1
Maciejewski Kacper 6 23 1
Ryba Zofia 5 23 1
Gubin SP1 Suma 5
Gubin SP5 Bocheński Igor 6 23 1
Wierzba Igor 6 24 1
Gubin SP5 Suma 2
Gubin SPS nr 4 Brzeski Dominik 8 24 1
Kulus Gracjan 6 23 1
Springer Rafał 6 24 1
Gubin SPS nr 4 Suma 3
Iłowa SP Buszta Anna 8 27 1
Korsak Agata 8 28 1
Sych Adrian 8 28 1
Tokarz Oliwia 8 28 1
Tomczykowski Grzegorz 8 28 1
Iłowa SP Suma 5
Jenin Karol Opłatkowski 8 23 1
Szymon Szafraniec 7 23 1
Jenin Suma 2
JĘDRZYCHOWICE SP JAKUB JAMROŻEK 6 24 1
MARTYNA KUROSZ 6 23 1
NATASZA RATAJCZAK 8 23 1
ZUZANNA CERAN 8 23 1
JĘDRZYCHOWICE SP Suma 4
Kolsko ZE Smoliński Krystian 5 25 1
Tyrcz Wiktoria 8 23 1
Walkowiak Oliwia 5 23 1
Kolsko ZE Suma 3
Konotop SP Stanik Lucyna 6 23 1
Konotop SP Suma 1
Konradowo SP BABSKI KSAWERY 6 23 1
GUZIAK BARTOSZ 8 23 1
KAMOLA KRZYSZTOF 8 23 1
KIJ MARTYNA 6 23 1
LUBERA LENA 6 23 1
MUZYKA TOMASZ 6 23 1
Konradowo SP Suma 6
Kosieczyn Bielecki Adam 6 23 1
Bielecki Filip 8 23 1
Bielecki Paweł 5 24 1
Wetklo Maksymilian 8 23 1
Kosieczyn Suma 4
Kostrzyn SP2 Chodorowska Agata 8 23 1
Kostrzyn SP2 Suma 1
Kostrzyn SP3 Olszewski Jakub 8 25 1
Kostrzyn SP3 Suma 1
Kowalów PSP Czyżewska Milena 8 24 1
Kołodzińska Kornelia 8 25 1
Korta Amelia 8 24 1
Maj Anna 7 23 1
Mazurkiewicz Klaudia 7 23 1
Partacz Zuzanna 8 23 1
Samorajska Justyna 7 23 1
Turek Anna 8 24 1
Zawadzka Hanna 8 23 1
Kowalów PSP Suma 9
Krzepielów SP Andrukiewicz Jakub 8 23 1
Czucha Jakub 8 23 1
Krzepielów SP Suma 2
Lipki Wielkie SP Adam Kucharski 8 24 1
Jakub Danielak 8 23 1
Stanisław Kozłowski 4 27 1
Lipki Wielkie SP Suma 3
Lubiszyn SP Klonowicz Mariusz 5 23 1
Lubiszyn SP Suma 1
Lubrza PSP Gardziejewski Jakub 5 23 1
Gwozdowska Maja 6 25 1
Iwanicki Krzysztof 6 27 1
Sekuła Natalia 5 25 1
Śniadecki Wojciech 6 24 1
Zatarska Malwina 5 25 1
Lubrza PSP Suma 6
Lubsko SP1 Czura Bartosz 4 23 1
Dzienisz Fabian 8 24 1
Fabiańczyk Mikołaj 7 24 1
Puziuk Kacper 6 23 1
Rezlerska Julia 5 23 1
Słobodzian Kornel 8 23 1
Lubsko SP1 Suma 6
Lubsko SP3 Krzyżanowska Kamila 8 23 1
Łobodziec Zofia 6 24 1
Lubsko SP3  Suma 2
Lubsko, NSP Bondarenko Lena 8 23 1
Duch Hanna 6 24 1
Gajewski Dawid 8 25 1
Goraj Brayan 5 23 1
Graczyk Laura 6 24 1
Grześkowiak Maksymilian 6 25 1
Janiszewska Daria 5 23 1
Krynk Patrycja 5 23 1
Manista Antonina 5 23 1
Mateusz Sawron 8 23 1
Mikielinas Lena 6 23 1
Przyjemska Hanna 6 24 1
Sawron Beniamin 5 26 1
Skrycka Vanessa 5 24 1
Sładki Kamil 6 23 1
Stodolska Hanna 5 24 1
Szymkiewicz Wiktoria 5 25 1
Zając Jakub 5 24 1
Zaroda Wojciech 5 25 1
Lubsko, NSP Suma 19
Małomice SP Brzozowski Tomasz 8 23 1
Całujek Mateusz 6 23 1
Chyska Ewa 6 26 1
Czaplińska Inka 4 24 1
Czaplińska Oliwia 6 24 1
Dańko Kuba 5 24 1
Dubiński Alan 6 24 1
Geburek Michalina 6 23 1
Janas Karolina 6 26 1
Kozicki Antoni 4 24 1
Marchewka Anastazja 6 23 1
Marcinek Mikołaj 6 26 1
Michalak Oliwia 6 23 1
Nowak Weronika 8 25 1
Radziwiłl Oliwia 6 23 1
Rynkiewicz Jakub 6 28 1
Sandowycz Zuzanna 8 24 1
Styś Mateusz 5 23 1
Szlufik Tymon 4 24 1
Szpilszewska Julia 5 24 1
Szumski Hubert 5 23 1
Wojcieszak Wiktoria 6 26 1
Małomice SP Suma 22
Maszewo SP Kuśmierek Alan 5 23 1
Łysoń Kacper 8 25 1
Nowak Szymon 5 24 1
Maszewo SP Suma 3
Miedzyrzecz SP6 Gembicki Piotr 5 23 1
Martysz Ewa 5 23 1
Merdas Franciszek 5 25 1
Zienkiewicz Oliwier 5 23 1
Miedzyrzecz SP6 Suma 4
Międzylesie SP Buła Hanna 8 24 1
Oleszczuk Filip 8 24 1
Starkiewicz Aleksander 8 24 1
Międzylesie SP Suma 3
Międzyrzecz SP1 Adam Filip 8 24 1
Makowska Julia 5 24 1
Międzyrzecz SP1 Suma 2
Międzyrzecz SP2 Gągała Liwia 6 28 1
Goc Aleksandtra 6 27 1
Ziarkowski Dawid 5 26 1
Międzyrzecz SP2 Suma 3
Międzyrzecz SP3 Myć Miłosz 8 23 1
Międzyrzecz SP3 Suma 1
Miodnica Bukna Jakub 6 23 1
Furtak Jakub 6 25 1
Jeżak Martyna 8 25 1
Oleksy Karolina 8 25 1
Sowińska Lena 8 24 1
Miodnica  Suma 5
Niegosław SP Głogowic Majka 6 23 1
Graś Hanna 5 25 1
Jaroszewicz Sandra 5 25 1
Jędryczko Wiktoria 6 23 1
Kotyńska Natalia 8 25 1
Kucharski Wojciech 8 25 1
Kwiecińska Amelia 8 23 1
Lewczuk Maria 8 23 1
Lewicki Szymon 7 26 1
Rzeźnicka Anna 4 24 1
Sulowski Igor 7 24 1
Szydełko Lena 5 23 1
Wawrzyn Natan 5 24 1
Niegosław SP Suma 13
Nietkowice Brzostowicz Sascha 5 26 1
Malicki Konrad 5 25 1
Małecki Ksawery 5 24 1
Małyszka Zuzanna 5 23 1
Nietkowice Suma 4
Nowa Sól SP3 Antoszków Maja 8 25 1
Brzozowska Aleksandra 7 24 1
Burdajewicz Julia 7 24 1
Firak Maja 8 23 1
Jurek Aleksandra 8 23 1
Kozyra Jagoda 8 23 1
Kwiatkowski Dawid 8 23 1
Pawłowska Oliwia 8 26 1
Petreczko Gracjan 8 23 1
Uścio Karol 6 23 1
Wichman Tola 8 23 1
Zieniewicz Kornel 8 25 1
Nowa Sól SP3 Suma 12
Nowa Sól SP5 Błauciak Adam 8 23 1
Misiurna Wiktoria 8 23 1
Szumlewicz Jakub 8 24 1
Nowa Sól SP5 Suma 3
Nowa Sól SP6 Bernat Mikołaj 7 23 1
Bubel Aleksandra 5 26 1
Dłużniewski Marcel 6 23 1
Janicka Zofia 7 23 1
Koziołek Jakub 5 23 1
Olszewski Jakub 6 24 1
Przybylski Gabriel 7 23 1
Sooducha Dawid 6 23 1
Trzeciak Dobrosława 7 23 1
Wójciak Emilia 6 25 1
Nowa Sól SP6 Suma 10
Nowa Sól SP8 Binder Krzysztof 6 23 1
Błauciak Weronika 5 25 1
Chorążyk Jagoda 7 23 1
Kujbida Kornelia 5 26 1
Mielczarek Krzysztof 6 23 1
Motyl Maja 5 24 1
Nalewajko Martyna 5 25 1
Różańska Daria 4 23 1
Wider Wiktoria 5 23 1
Nowa Sól SP8 Suma 9
Nowe Kramsko SP Adamczak Artur 8 25 1
Eckert Hubert 5 27 1
Fiłka Julia 8 23 1
Konefon Nikodem 7 23 1
Muńko Dominik 8 25 1
Pempera Mateusz 8 23 1
Rojek Antoni 5 24 1
Szymański Leon 6 25 1
Szymański Tymon 4 30 1
Zmuda Maja 6 26 1
Nowe Kramsko SP Suma 10
Nowiny Wielkie SP Smiliaković Natalija 8 25 1
Nowiny Wielkie SP Suma 1
Nowogód Bobrzński SP1 Franciszek Surynt 5 24 1
Jakub Gaździewicz 6 23 1
Nowogód Bobrzński SP1 Suma 2
Nowogód Bobrzński SP2 Cech Julia 8 24 1
Ciesielski Łukasz 8 23 1
Droszczak Adam 8 23 1
Juszczak Mariusz 8 24 1
Kaziów Kornelia 8 23 1
Kaziów Kuba 8 23 1
Koszela Szymon 8 23 1
Mazurek Magnus 8 23 1
Sawicki Michał 8 23 1
Wałach Stanisław 8 24 1
Nowogód Bobrzński SP2 Suma 10
Osowa Sień Bartosz Wiktor 5 24 1
Bieleń Nel 8 23 1
Dziadosz Szymon 8 24 1
Gęsiorek Natalia 5 25 1
Grześkowiak Lena 5 24 1
Hornicki Kacper 8 24 1
Kij Blanka 8 23 1
Łynsza Krzysztof 8 23 1
Piosik Filip 8 23 1
Rogiński Krystian 7 27 1
Sobecki Fabian 8 26 1
Szara Venesa 8 24 1
Śliwińska Barbara 8 25 1
Świderski Bartosz 5 23 1
Walczak Przemysław 8 25 1
Osowa Sień Suma 15
Ośno Lubuskie BULCEWICZ MIŁOSZ 6 23 1
MACIĄG OLAF 5 23 1
NIEUWENHUIS BENJAMIN 7 24 1
OWCZARZ MAGDALENA 7 24 1
RADECKA JULIA 7 26 1
WILK ANTONINA 7 25 1
ZMITROWICZ AMELIA 4 23 1
Ośno Lubuskie Suma 7
Otyń SP Dawid Smereczyński 8 25 1
Julia Strzelczyk 6 23 1
Lena Raszyńska 4 24 1
Maja Chiżyńska 4 25 1
Michał Klepacki 4 23 1
Ola Loba 6 23 1
Paweł Rabcewicz 8 23 1
Otyń SP Suma 7
Podmokle Małe SP Frącek Wiktoria 4 25 1
Frąckowiak Wiktoria 6 23 1
Hryniewicz Lena 8 24 1
Judt Weronika 8 24 1
Kaczmarczyk Alex 5 29 1
Kluj Wiktoria 4 24 1
Modrzyk Kamil 5 23 1
Modrzyk Lena 8 26 1
Nawrot Agata 8 24 1
Niemiec Hubert 8 26 1
Omilanowska Angelika 5 23 1
Richter Adrian 8 23 1
Rychły Antoni 8 24 1
Rychły Jan 5 29 1
Skrobol Filip 8 25 1
Stein Hanna 5 29 1
Taberski Kacper 6 27 1
Trocholepsza Weronika 8 23 1
Vogel Marta 4 27 1
Włodarczak Julia 4 23 1
Wołek Michał 4 26 1
Wyrwa Inessa 5 23 1
Zachwieja Kewin 8 25 1
Podmokle Małe SP Suma 23
Przecław SP Chilger Marcin 8 24 1
Gałka Maria 8 23 1
Golpnka Tomasz 8 24 1
Halla Jan 6 23 1
Kopa Krystian 8 25 1
Krawczyński Serafym 8 24 1
Żmuda Mateusz 8 23 1
Przecław SP Suma 7
Przewóz SP Kamińska Katarzyna 5 23 1
Kuś Jakub 8 23 1
Tonn Michał 6 23 1
Przewóz SP Suma 3
Rzepin Kowalski Kacper 8 24 1
Kuratczyk Adam 8 25 1
Rzepin Suma 2
Sieniawa Żarska SP  PALUCH ZUZANNA 8 25 1
PESZEK SZYMON 8 25 1
STACIWA KACPER 8 24 1
Sieniawa Żarska SP Suma 3
Słone SP Trzebiński Wojciech 7 29 1
Wysoczański Piotr 7 28 1
Słone SP Suma 2
Słubice SP2 Kozaczynski Wojciech 6 23 1
Żurawski Patryk 6 24 1
Słubice SP2  Suma 2
SMOGÓRY SP GREDKA MAJA 5 24 1
SMOGÓRY SP Suma 1
Stare Drzewce PLIZGA MACIEJ 8 24 1
SZUMAN DOBRAWA 8 23 1
SZYMANOWSKI MARCEL 8 23 1
HALASA ALAN 5 23 1
SZYMANOWSKI ADAM 5 23 1
WINIARSKI MAREK 5 26 1
KRAWCZYK SZYMON 4 23 1
MATUSIAK JAN 4 23 1
RATOŃ GRZEGORZ 4 23 1
Stare Drzewce Suma 9
Stare Kurowo SP  Borakiewicz Karolina 8 26 1
Czarnecka Zuzanna 6 30 1
Stare Kurowo SP Suma 2
Strzelce Kraj. SP 2 Graboś Sandra 6 23 1
Roćko Hanna 6 23 1
Siwek Bartłomiej 6 23 1
Skałecka Aleksandra 6 23 1
Waszak Maja 6 24 1
Strzelce Kraj. SP 2 Suma 5
Strzelce Kraj. SP1 Bortnowska Olga 6 23 1
Chrzanowski Mateusz 5 23 1
Dalidowski Michał 5 24 1
Fabiański Stanisław 8 23 1
Jankowski Jan 6 23 1
Kopala Jakub 6 24 1
Kowalewski Wiktor 8 23 1
Lipert Jakub 8 23 1
Makowski Alex 5 26 1
Małecki Wojciech 8 23 1
Neskoromna Yevheniia 6 23 1
Ostapiuk Ksawery 5 23 1
Pastwa Paulina 8 25 1
Romanowska Gabriela 6 24 1
Słomian Marcel 8 23 1
Sosnowski Filip 6 23 1
Szakoła Zofia 8 23 1
Świątkowska Nadia 8 26 1
Tomczuk Jakub 6 24 1
Wojciechowska Amelia 5 23 1
Woźny Igor 8 23 1
Wysoczański Franciszek 6 23 1
Strzelce Kraj. SP1 Suma 22
Sulechów SP1 Hom Alicja 5 23 1
Kalinowska Oliwia 8 23 1
Lubieniec Filip 8 23 1
Michalak Maja 6 23 1
Sochacki Tymoteusz 8 25 1
Suzanowicz Bartłomiej 8 24 1
Szczepaniak Pola 4 23 1
Tomaszewski Tomasz 5 23 1
Walczak Tomasz 8 23 1
Sulechów SP1 Suma 9
Sulechów SP3 Dach Szymon 8 26 1
Dynowski Jakub 5 23 1
Górazda Julia 8 23 1
Jankowska Hanna 5 24 1
Jaworski Wiktor 8 23 1
Kolbuszowska Zuzanna 5 23 1
Lach Oskar 7 23 1
Sulechów SP3 Suma 7
Szczaniec Filipowicz Michalina 5 26 1
Szczaniec Suma 1
Szlichtyngowa SP Hańko Michał 6 25 1
Szlichtyngowa SP Suma 1
Szprotawa  SSP Jakub Sańczyk 6 24 1
Kamil Pluciński 6 26 1
Lena Wawryn 6 29 1
Maja Kosacz 6 28 1
Mateusz Zarzeczny 6 27 1
Szprotawa  SSP Suma 5
Szprotawa SP1 Brzozowski Wojciech 8 29 1
Jurga Justyna 8 30 1
Kalinowski Wojciech 8 29 1
Konczalski Adam 8 29 1
Szprotawa SP1  Suma 4
Szprotawa SP2 Małolepszy Adan 8 24 1
Skrzyńska Julia 8 23 1
Szprotawa SP2  Suma 2
Ściechów Baran Przemysław 6 24 1
Ściechów Suma 1
Tomaszowo PSP CAŁUJEK MICHALINA 5 24 1
CHRUŚCICKA ZUZANNA 6 25 1
MICHALAK DOMINIK 6 24 1
SITEK KRZYSZTOF 8 23 1
SOŁTYSIAK JAKUB 6 23 1
URBAN DAWID 6 25 1
Tomaszowo PSP Suma 6
Torzym Sp Kiaszewicz Mikołaj 5 23 1
Winkowska Tamara 8 25 1
Wójtowicz Franciszek 8 23 1
Torzym Sp Suma 3
Trzciel SP Cichowski Mikołaj 8 23 1
Kwaśnik Wojciech 7 24 1
Roszak Krystian 8 24 1
Trzciel SP Suma 3
Trzebicz SP Buśko Maria 5 24 1
Fabjańska Wiktoria 5 24 1
Jung Maja 6 25 1
Kamiński Damian 6 24 1
Mazurak Wiktoria 4 25 1
Trzebicz SP Suma 5
Trzebiel SP Kanafa Maria 4 26 1
Pawlak Ksawery 4 25 1
Wysocki Mikołaj 4 24 1
Trzebiel SP Suma 3
Tuczno SP Klimas Stanisław 5 25 1
Rożek Eryk 5 27 1
Wierzbicka Aleksandra 5 26 1
Tuczno SP Suma 3
Tuplice SP Czerwińska Maja 5 23 1
Tuplice SP Suma 1
Ulim SP Dominik Baryłka 8 27 1
Miłosz Maćkowiak 4 26 1
Piotr Żurawski 4 23 1
Wiktor Pijanowski 5 28 1
Ulim SP Suma 4
Wawrów Ciążyński Roman 4 23 1
Jednoróg Anna 4 26 1
Kowalczyk Wiktor 4 25 1
Maziec Tamara 4 24 1
Walukiewicz Wiktoria 4 25 1
Wawrów Suma 5
WĘŻYSKA SP ADRIAN ZDUNEK 6 23 1
AMELIA WOJEWODA 6 23 1
BARTOSZ PLACKOWSKI 6 23 1
GABRIELA KRYCH 5 27 1
JAKUB FLORECKI 5 24 1
JAKUB PAPRZYCKI 7 24 1
KACPER NOWAK 8 24 1
KACPER WALCZAK 8 23 1
KINGA POLAKOWSKA 5 23 1
KRZYSZTOF LACHOWICZ 8 24 1
LAURA TARARAKO 7 23 1
LENA GAWLIK 5 23 1
ŁUKASZ KOBITA 8 25 1
MAJA SOWISLO 4 23 1
MAJA ZIEMKIEWICZ 4 23 1
MARCEL WĘGOROWSKI 5 24 1
MARIKA ANDRYK 5 24 1
NADZIEJA KRASOWSKA 4 23 1
OLIWIER GLAZ 5 25 1
PIOTR BARTCZAK 6 23 1
RADOSŁAW GOŁĘBIOWSKI -WOJTASIK 6 23 1
TOMASZ TARARAKO 8 23 1
WIKTORIA TARARAKO 6 24 1
ZUZANNA KRAKUS 8 23 1
ZUZANNA PRZESPOLEWSKA 8 24 1
ZUZANNA SZELA 5 23 1
WĘŻYSKA SP Suma 26
Wicina SP Kapusta Jan 6 23 1
Wicina SP Suma 1
Wiechlice SP Bartnkikowski Wiktor 5 26 1
Bielen Oskar 5 27 1
Bova Alisa 6 24 1
Druciarek Dominik 6 24 1
Jurga Kasjan 6 23 1
Kubów Kuba 5 27 1
Serafin Aleksander 5 23 1
Szymanski Jakub 5 27 1
Urbaniak Bartosz 7 25 1
Wiechlice SP Suma 9
Wschowa SP1 Aleksandrowicz Jakub 5 24 1
Antoniak Maksymilian 5 25 1
Bajończak Paweł 6 24 1
Bazylewicz Franciszek 8 26 1
Bazylewicz Jan Cyprian 5 25 1
Białęcki Allan 6 23 1
Czyżniejewska Nadia 6 26 1
Dziadosz Kamil 5 23 1
Dżereżun Tymon 5 23 1
Fedyczkowska Anna 5 25 1
Friegiel Marcel 6 26 1
Hornicki Igor 6 23 1
Hornicki Szymon 8 27 1
Jazdoń Hanna 8 24 1
Juśkiewicz Anna 8 27 1
Kołuda Paulina 6 23 1
Kowalski Alan 8 26 1
Litorowicz Hanna 8 26 1
Makarowska Julia 6 23 1
Mazur Szymon 5 24 1
Milczarek Pola 6 26 1
Pepliński Alan 8 28 1
Ratajczak Tatiana 6 23 1
Sobczak Zuzanna 6 23 1
Sosiński Igor 6 23 1
Suchecka Magda 6 23 1
Suchecka Nadia 6 23 1
Wilczyński Igor 8 27 1
Wojtkowiak Naomi 6 24 1
Wolak Mikołaj 6 24 1
Wschowa SP1 Suma 30
Wschowa SP2 Bobowski Marcin 6 28 1
Grys Jan 5 25 1
Kosińska Łucja 6 25 1
Ziemek Franciszek 4 23 1
Żyła Maciej 5 25 1
Wschowa SP2 Suma 5
Wschowa SP3 Brychcy Martyna 5 23 1
Fiedorowicz Zuzanna 6 23 1
Lipowy Karol 5 23 1
Łukasiewicz Hanna 6 24 1
Słożyński Filip 5 23 1
Śliwa Wikor 6 25 1
Tomczak Mateusz 6 23 1
Wschowa SP3 Suma 7
Zielona Góra ESP dr Rahn Barczyński Konrad 8 26 1
Bednarek Maciej 7 26 1
Bevziuk Kristina 7 25 1
Bułach Vincent 5 25 1
Czainski Franciszek 6 24 1
Goliński Oskar 5 24 1
Gruszka Helena 8 27 1
Hennig Oliwer 7 26 1
Kaczmarek Lena 5 25 1
Kawala Lena 8 28 1
Kołodziejczyk Laura 8 23 1
Kotliński Maksym 8 27 1
Kowalski Maciej 8 27 1
Kruszewski Robert 8 28 1
Kwapiszewska Nina 6 27 1
Libera Blanka 8 28 1
Liczbarski Jakub 7 23 1
Liutkevich Yahor 7 28 1
Łada Karolina 5 23 1
Marcinkiewicz Oliwier 7 25 1
Miłkowska Mila 5 24 1
Ostręga Michał 8 26 1
Paul Konrad 5 23 1
Pidłybczak Mikołaj 7 23 1
Piwońska Antonina 5 26 1
Popko Nina 7 23 1
Pyś Gabriella 8 26 1
Sadowski Brunon 8 27 1
Szała Radosław 5 23 1
Śmiech Amelia 7 23 1
Świstak Igor 8 28 1
Wiśniewicz Stanisław 8 27 1
Wojtyszek Olivia 8 26 1
Woźniak Philipp 8 26 1
Zielona Góra ESP dr Rahn Suma 34
Zielona Góra Montessori Zydroń Leonard 8 26 1
Zielona Góra Montessori Suma 1
Zielona Góra PSP7 Lewandowska Weronika 8 25 1
Zarańska Maria 8 23 1
Zielona Góra PSP7 Suma 2
Zielona Góra SP1 Białowąs Natan 5 24 1
Burzyński Piotr 5 23 1
Kałużny Mikołaj 4 24 1
Kamiński Przemek 4 23 1
Kamniuk Hubert 4 23 1
Kawecki Hubert 8 26 1
Klimek Alan 8 28 1
Kotarski Wiktor 5 23 1
Kula Konsancja 8 23 1
Lipińska Aleksandra 5 23 1
Obara Lena 5 23 1
Obuchowicz Kornel 8 23 1
Radkiewicz Bianka 5 24 1
Rusiński Oleg 5 23 1
Samocki Gabriel 4 23 1
Sokal Wojtek 5 24 1
Staniszewska Marta 5 24 1
Staniszewska Monika 5 24 1
Szymański Piotr 6 23 1
Szymczk Zofia 6 23 1
Weidner Jn 5 23 1
Wnorowski Miłosz 5 23 1
Zielona Góra SP1 Suma 22
Zielona Góra SP13 Biadalska Nikola 5 23 1
Bojsko Jakub 8 25 1
Cetner Małgorzata 5 24 1
Delong Wojciech 8 23 1
Kołodziej Laura 8 23 1
Macutkiewicz Hubert 8 23 1
Mikołajczyk Agnieszka 8 25 1
Nowak Lena 8 25 1
Paliwoda Kryspin 8 24 1
Szkrawan Tymoteusz 5 23 1
Wasielewska Anastazja 8 25 1
Wołowicz Mikołaj 5 25 1
Żołyńska Zofia 5 24 1
Zielona Góra SP13 Suma 13
Zielona Góra SP15 Anczura Adrian 8 23 1
Bogacz Natalia 5 26 1
Hejmanowski Alan 8 23 1
Skierska Michalina 5 26 1
Skierska Weronika 5 27 1
Szpura Filip 5 24 1
Wawryk Szymon 8 23 1
Wąż Agata Marta 5 24 1
Wiatrowicz Filip 5 24 1
Wrzosek Maja 5 23 1
Zwolińska Lena 5 24 1
Zielona Góra SP15 Suma 11
Zielona Góra SP18 Bieńko Michał Marek 8 23 1
Cybulski Patryk Jerzy 5 23 1
Czemerys Dominik 8 23 1
Dziub Dominika 8 24 1
Foltyniak Borys 6 23 1
Galant Laura 8 23 1
Grygiel Miłosz 5 23 1
Jerzynek Artur Marcin 7 23 1
Kałużna Małgorzata 5 24 1
Kania Jan Rafał 5 24 1
Kudliński Olaf Tomasz 8 24 1
Napora Józefa Elena 7 24 1
Nowicki Piotr 7 23 1
Oleszko Paweł Waldemar 5 23 1
Rudziński Michał Aleksander 5 23 1
Sobolewski Rafał 5 24 1
Zieliński Michał 8 23 1
Ziętek Jakub Jerzy 5 23 1
Zielona Góra SP18 Suma 18
Zielona Góra SP22 Bogusz Bartosz 5 23 1
Kowalski Kamil 6 25 1
Madej Liliana 5 24 1
Mazur Hanna 5 24 1
Niewiadomska Julia 5 23 1
Onyszkiewicz Julian 5 24 1
Sieńkowski Mikołaj 5 23 1
Zielona Góra SP22 Suma 7
Zielona Góra SP24 Błażej Zając 8 23 1
Filip Lipiński 4 23 1
Marcel Dziedzic 8 24 1
Zielona Góra SP24 Suma 3
Zielona Góra SP26 JakubSchneider 8 23 1
Zielona Góra SP26 Suma 1
Zielona Góra SP28 Hordziejewicz Karol 5 23 1
Limanówka Karol 5 23 1
Urbaniak Kacper 6 23 1
Zielona Góra SP28 Suma 3
Zielona Góra SP29 Hajduk Amelia 8 24 1
Jarmakowicz Paulina 8 23 1
Korach Julia 8 23 1
Moszonka Jakub 8 24 1
Opala Maja 8 23 1
Osija Zofia 8 23 1
Szpręglewska Iga 8 23 1
Świątkowska Paulina 8 23 1
Zielona Góra SP29  Suma 8
Zielona Góra SP5 Amelia Konopska 8 23 1
Basia Winowicz 8 23 1
Bruno Binek 8 26 1
Gabriel Węckowski 6 23 1
Konrad Ilkowski 6 24 1
Lena Żydziak 6 25 1
Łukasz Sałamaj 6 23 1
Maja Bednarek 5 25 1
Maja Galik 6 23 1
Marcel Kiderys 5 24 1
Michał Urbaniak 6 24 1
Nikodem Woźniak 5 23 1
Nina Lukewska 5 23 1
Oliwier Sobalak 5 23 1
Tomasz Michalak 6 23 1
Zielona Góra SP5 Suma 15
Zielona Góra ZSK Chwirot Nikodem 7 24 1
Górski Mateusz 6 26 1
Hajduk Emilia 6 23 1
Olech Laura 6 23 1
Stanny Tomasz 6 25 1
Tołoczko Aleksander 6 25 1
Zielona Góra ZSK Suma 6
Zwierzyn SP  Szynalik Zuzanna 8 25 1
Antoszewska Lena 6 25 1
Bałchanowska Julia 5 24 1
Bolińska Nikola 8 25 1
Dopierała Aleksandra 8 25 1
Frąk Izanela 5 25 1
Główka Bartosz 6 24 1
Grochała Magdalena 5 25 1
Hałoń Zuzanna 6 24 1
Kowalska Maria 6 25 1
Kruszyna Alicja 5 29 1
Langner Michał 4 24 1
Lańczak Zuzanna 8 26 1
Lis Paulina 8 25 1
Neumann Lilianna 8 25 1
Neumann Nastazja 5 25 1
Olszak Sandra 5 26 1
Radek Emilia 8 26 1
Romanowska Ewa 8 26 1
Sawoch Nicola 5 27 1
Szmyt Karolina 8 27 1
Turek Igor 4 24 1
Wilczyńska Zuzanna 8 26 1
Zieliński Wojciech 6 23 1
Zwierzyn SP Suma 24
ŻAGAŃ PSP7 Fraszczyk Iga 5 25 1
Majewski Marcel 6 24 1
Pach Lena 6 23 1
ŻAGAŃ PSP7 Suma 3
ŻAGAŃ SP2 KAROL ŁACH 5 25 1
ŻAGAŃ SP2 Suma 1
ŻAGAŃ SP3 Kominek Patryk 7 26 1
Kubalewska Wiktoria 4 23 1
Ludowicz Grzegorz 8 26 1
Ławecki Mikołaj 8 24 1
Rejek Hania 8 23 1
Szymkiewicz Anna 5 24 1
ŻAGAŃ SP3 Suma 6
Żary SP1 Stec Wojciech 5 23 1
Żary SP1 Suma 1
Żary SP10 Winnicki Szymon 8 26 1
Żary SP10 Suma 1
Żary SP2 Buganik Mateusz 8 28 1
Pendulak Dawid 8 28 1
Peszek Zuzanna 8 26 1
Wymiatał Michał 8 27 1
Zawadka Filip 8 26 1
Żary SP2 Suma 5
Żary SP3 Jakubowski Michał 6 23 1
Żary SP3 Suma 1
Żary SP8 Barańska Amelia 6 23 1
Bielińska Julia 8 26 1
Grzelak Karolina 6 25 1
Kacperska Wiktoria 5 23 1
Kędzierski Krystian 8 23 1
Ksiąg Jagoda 8 23 1
Lendzioszek Wojciech 5 25 1
Marcinek Natalia 5 23 1
Maziarz Martyna 5 24 1
Nowak Marcel 8 23 1
Paszel Dawid 8 23 1
Petrykowska Paulina 8 23 1
Trojnicz Szymon 5 24 1
Żary SP8 Suma 13
Suma końcowa 907

 

Ranking uczniów z najlepszymi wynikami 30-26 pkt

Wynik testu szkolnego Nazwisko i imię uczestnika Klasa Szkoła Licznik
30 Czarnecka Zuzanna 6 Stare Kurowo SP 1
Jałowska Martyna 8 Gorzów  ZSO16 1
Jurga Justyna 8 Szprotawa SP1 1
Kopyla Szymon 5 Gorzów  SP2 1
Szymański Tymon 4 Nowe Kramsko SP 1
29 Brzozowski Wojciech 8 Szprotawa SP1 1
Kaczmarczyk Alex 5 Podmokle Małe SP 1
Kalinowski Wojciech 8 Szprotawa SP1 1
Karolina Pachulska 8 Górki Noteckie SP 1
Konczalski Adam 8 Szprotawa SP1 1
Kruszyna Alicja 5 Zwierzyn SP 1
Lena Wawryn 6 Szprotawa  SSP 1
Posmyk Aleksandra 5 Gorzów  SP9 1
Rychły Jan 5 Podmokle Małe SP 1
Sekreta Andrii 8 Gorzów SP6zOS 1
Stein Hanna 5 Podmokle Małe SP 1
Stołecki Aleksander 6 Gorzów  SP9 1
Trzebiński Wojciech 7 Słone SP 1
28 Bobowski Marcin 6 Wschowa SP2 1
Buganik Mateusz 8 Żary SP2 1
Chorzępa Wojciech 6 Grabik SP 1
Czerwik Laura 8 Bytom O. SP 1
Frankowska Emilia 5 Gorzów  SP9 1
Gabrysz Bartosz 8 Cybinka ZS 1
Gągała Liwia 6 Międzyrzecz SP2 1
Kawala Lena 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Klimek Alan 8 Zielona Góra SP1 1
Korsak Agata 8 Iłowa SP 1
Kruszewski Robert 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Libera Blanka 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Liutkevich Yahor 7 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Maja Kosacz 6 Szprotawa  SSP 1
Olszewski Patryk 6 Gorzów  SP9 1
OSTROWSKA JULIA 6 BIENIÓW SP 1
Papińska Emilia 8 Bytom O. SP 1
Pendulak Dawid 8 Żary SP2 1
Pepliński Alan 8 Wschowa SP1 1
Rynkiewicz Jakub 6 Małomice SP 1
Sych Adrian 8 Iłowa SP 1
Świstak Igor 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Tokarz Oliwia 8 Iłowa SP 1
Tomczykowski Grzegorz 8 Iłowa SP 1
Wiktor Pijanowski 5 Ulim SP 1
Wysoczański Piotr 7 Słone SP 1
Zawadzka Jagoda 5 Gorzów  SP9 1
27 Adrianna Fronk 5 Górzyca SP 1
Angielski Mikołaj 8 Bytom O. SP 1
Bielen Oskar 5 Wiechlice SP 1
Budrewicz Anita 8 Bytom O. SP 1
Buszta Anna 8 Iłowa SP 1
Dominik Baryłka 8 Ulim SP 1
Dubanowsi Seweryn 8 Bytom O. SP 1
Eckert Hubert 5 Nowe Kramsko SP 1
GABRIELA KRYCH 5 WĘŻYSKA SP 1
Goc Aleksandtra 6 Międzyrzecz SP2 1
Gruszka Helena 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Helicki Tymoteusz 6 Gorzów  SP9 1
Hornicki Szymon 8 Wschowa SP1 1
Iwanicki Krzysztof 6 Lubrza PSP 1
Juśkiewicz Anna 8 Wschowa SP1 1
Kieloch Martyna 4 Gorzów  SP9 1
Klimek Fabian 8 Bytom O. SP 1
Kostkiewicz Szymon 6 Gorzów  SP9 1
Kostrzewa Kacper 8 Bytom O. SP 1
Kotliński Maksym 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Kowalczyk Patrycja 6 Gorzów  SP9 1
Kowalski Maciej 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Kubów Kuba 5 Wiechlice SP 1
Kwapiszewska Nina 6 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Malicka Nikola 8 Bytom O. SP 1
Mateusz Zarzeczny 6 Szprotawa  SSP 1
Rogiński Krystian 7 Osowa Sień 1
Rożek Eryk 5 Tuczno SP 1
Sadowski Brunon 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Sawoch Nicola 5 Zwierzyn SP 1
Skierska Weronika 5 Zielona Góra SP15 1
Stanisław Kozłowski 4 Lipki Wielkie SP 1
Szabla Julia 8 Bytom O. SP 1
Szmyt Karolina 8 Zwierzyn SP 1
Szymanski Jakub 5 Wiechlice SP 1
Śnieg Zuzanna 4 Gorzów  SP9 1
Taberski Kacper 6 Podmokle Małe SP 1
Telega Oskar 8 Bytom O. SP 1
Vogel Marta 4 Podmokle Małe SP 1
Wilczyński Igor 8 Wschowa SP1 1
Wiśniewicz Stanisław 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Woźniak Wojciech 5 Gęstowice SP 1
Wymiatał Michał 8 Żary SP2 1
Zbiorczyk Bartosz 8 Gorzów SP13 1
26  Borakiewicz Karolina 8 Stare Kurowo SP 1
Barczyński Konrad 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Bartnkikowski Wiktor 5 Wiechlice SP 1
Bazylewicz Franciszek 8 Wschowa SP1 1
Bednarek Maciej 7 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Bielińska Julia 8 Żary SP8 1
Bogacz Natalia 5 Zielona Góra SP15 1
Bruno Binek 8 Zielona Góra SP5 1
Brzostowicz Sascha 5 Nietkowice 1
Bubel Aleksandra 5 Nowa Sól SP6 1
Chyska Ewa 6 Małomice SP 1
Czyżniejewska Nadia 6 Wschowa SP1 1
Dach Szymon 8 Sulechów SP3 1
Filipowicz Michalina 5 Szczaniec 1
Friegiel Marcel 6 Wschowa SP1 1
Głowiak Jakub 6 Gorzów  SP2 1
Górski Mateusz 6 Zielona Góra ZSK 1
Haszczak Tymoteusz 8 Gorzów SP21 1
Hennig Oliwer 7 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Jabłońska Monika 5 Gorzów  SP2 1
Janas Karolina 6 Małomice SP 1
Jednoróg Anna 4 Wawrów 1
Kaczmarek Alicja 5 Gorzów  SP9 1
Kamil Pluciński 6 Szprotawa  SSP 1
Kanafa Maria 4 Trzebiel SP 1
Kawecki Hubert 8 Zielona Góra SP1 1
Kazieczko Nikola 6 Gorzów  SP2 1
Kominek Patryk 7 ŻAGAŃ SP3 1
Kowalski Alan 8 Wschowa SP1 1
Krakowiak Maciej 4 Bytom O. SP 1
Kujbida Kornelia 5 Nowa Sól SP8 1
Lańczak Zuzanna 8 Zwierzyn SP 1
Lewandowski Kamil 6 Bytom O. SP 1
Lewicki Szymon 7 Niegosław SP 1
Litorowicz Hanna 8 Wschowa SP1 1
Ludowicz Grzegorz 8 ŻAGAŃ SP3 1
Makowski Alex 5 Strzelce Kraj. SP1 1
Marcinek Mikołaj 6 Małomice SP 1
Miarka Alicja 6 Bytom O. SP 1
Milczarek Pola 6 Wschowa SP1 1
Miłosz Maćkowiak 4 Ulim SP 1
Modrzyk Lena 8 Podmokle Małe SP 1
Niemiec Hubert 8 Podmokle Małe SP 1
Nikola Chmiel 8 Gorzów  SP12 1
Olszak Sandra 5 Zwierzyn SP 1
Ostręga Michał 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Pawłowska Oliwia 8 Nowa Sól SP3 1
Peszek Zuzanna 8 Żary SP2 1
Pietrzak Nikodem 6 Gorzów  SP2 1
Piwońska Antonina 5 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Pyś Gabriella 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
RADECKA JULIA 7 Ośno Lubuskie 1
Radek Emilia 8 Zwierzyn SP 1
Radziewicz Maksymilian 6 Gorzów  SP9 1
Romanowska Ewa 8 Zwierzyn SP 1
Sawron Beniamin 5 Lubsko, NSP 1
Sibera Marcel 8 Bytom O. SP 1
Skierska Michalina 5 Zielona Góra SP15 1
Sobecki Fabian 8 Osowa Sień 1
SZWEDRYK JULITA 6 BIENIÓW SP 1
Szyszko Zofia 6 Cybinka ZS 1
Świątkowska Nadia 8 Strzelce Kraj. SP1 1
Wieczorek Filip 8 Gorzów SP21 1
Wierzbicka Aleksandra 5 Tuczno SP 1
Wilczyńska Zuzanna 8 Zwierzyn SP 1
Winnicki Szymon 8 Żary SP10 1
Wojciech Szybka 5 Górki Noteckie SP 1
Wojciechowska Nadia 7 Gorzów SP13 1
Wojcieszak Wiktoria 6 Małomice SP 1
Wojtyszek Olivia 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Wołek Michał 4 Podmokle Małe SP 1
Woźniak Philipp 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Zawadka Filip 8 Żary SP2 1
Ziarkowski Dawid 5 Międzyrzecz SP2 1
Zmuda Maja 6 Nowe Kramsko SP 1
Zydroń Leonard 8 Zielona Góra Montessori 1
Żmuda Antoni 5 Gorzów  SP2 1
WINIARSKI MAREK 5 Stare Drzewce 1
25  PALUCH ZUZANNA 8 Sieniawa Żarska SP 1
 Szynalik Zuzanna 8 Zwierzyn SP 1
Adamczak Artur 8 Nowe Kramsko SP 1
Antoniak Maksymilian 5 Wschowa SP1 1
Antoszewska Lena 6 Zwierzyn SP 1
Antoszków Maja 8 Nowa Sól SP3 1
Apanowicz Wiktoria 5 Gorzów  SP9 1
Babiński Antoni 6 Bytom O. SP 1
Bazylewicz Jan Cyprian 5 Wschowa SP1 1
Beczek Lena 6 Bytom O. SP 1
Bednarski Wiktor 8 Gorzów SP21 1
Bevziuk Kristina 7 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Błauciak Weronika 5 Nowa Sól SP8 1
Bojsko Jakub 8 Zielona Góra SP13 1
Bolińska Nikola 8 Zwierzyn SP 1
Bułach Vincent 5 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Chomicz Zuzanna 4 Bytom O. SP 1
CHRUŚCICKA ZUZANNA 6 Tomaszowo PSP 1
Dawid Smereczyński 8 Otyń SP 1
Dominik Twardowski 8 Gościeszowice SP 1
Dopierała Aleksandra 8 Zwierzyn SP 1
Drzymała Sebastian 6 Grabik SP 1
Fedyczkowska Anna 5 Wschowa SP1 1
Fraszczyk Iga 5 ŻAGAŃ PSP7 1
Frącek Wiktoria 4 Podmokle Małe SP 1
Frąk Izanela 5 Zwierzyn SP 1
Furtak Jakub 6 Miodnica 1
Gajewski Dawid 8 Lubsko, NSP 1
GALAR JAKUB 5 Gorzów SP5 1
Gawroński Kacper 8 Cybinka ZS 1
Gęsiorek Natalia 5 Osowa Sień 1
Grad Mateusz 8 Gorzów  SP17 1
Graś Hanna 5 Niegosław SP 1
Grochała Magdalena 5 Zwierzyn SP 1
Gruszewska Daria 6 Drezdenko SP2 1
Grys Jan 5 Wschowa SP2 1
Grzelak Karolina 6 Żary SP8 1
Grześkowiak Maksymilian 6 Lubsko, NSP 1
Gwozdowska Maja 6 Lubrza PSP 1
Hańko Michał 6 Szlichtyngowa SP 1
Honkisz Julia 5 Bobrówko SP 1
Jakub Kurz 4 Górki Noteckie SP 1
Jaroszewicz Sandra 5 Niegosław SP 1
Jeżak Martyna 8 Miodnica 1
Julia Szyniec 8 Gorzów  SP12 1
Jung Maja 6 Trzebicz SP 1
Kaczmarek Lena 5 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Kamieniarz Zuzanna 5 Gęstowice SP 1
KAROL ŁACH 5 ŻAGAŃ SP2 1
Klimas Stanisław 5 Tuczno SP 1
Kłosek Wiktor 6 Bytom O. SP 1
Kołodzińska Kornelia 8 Kowalów PSP 1
Kopa Krystian 8 Przecław SP 1
Kosińska Łucja 6 Wschowa SP2 1
Kotyńska Natalia 8 Niegosław SP 1
Kowalczyk Wiktor 4 Wawrów 1
Kowalska Maria 6 Zwierzyn SP 1
Kowalski Kamil 6 Zielona Góra SP22 1
Krechowicz Igor 6 Gorzów  SP17 1
Kucharski Wojciech 8 Niegosław SP 1
Kuratczyk Adam 8 Rzepin 1
Lena Żydziak 6 Zielona Góra SP5 1
Lendzioszek Wojciech 5 Żary SP8 1
Lewandowska Weronika 8 Zielona Góra PSP7 1
Lis Paulina 8 Zwierzyn SP 1
Lisiecka Hanna 8 Baczyna 1
ŁUKASZ KOBITA 8 WĘŻYSKA SP 1
Łysoń Kacper 8 Maszewo SP 1
Machalica Stanisław 5 Gorzów  SP15 1
Maćkowska Anna 4 Gorzów  SP9 1
Maja Bednarek 5 Zielona Góra SP5 1
Maja Chiżyńska 4 Otyń SP 1
Majericz Bartosz 5 Gorzów  SP9 1
Malicki Konrad 5 Nietkowice 1
Marcinkiewicz Oliwier 7 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Marcinowska Amelia 6 Bytom O. SP 1
Martyna Nowicka 5 Górki Noteckie SP 1
Mazurak Wiktoria 4 Trzebicz SP 1
Merdas Franciszek 5 Miedzyrzecz SP6 1
Mikołajczyk Agnieszka 8 Zielona Góra SP13 1
Milka Emilia 8 Dąbroszyn SP 1
Moraczewski Kuba 6 Grabik SP 1
Mozolewska Julia 4 Bojadła SP 1
Muńko Dominik 8 Nowe Kramsko SP 1
Nalewajko Martyna 5 Nowa Sól SP8 1
Neumann Lilianna 8 Zwierzyn SP 1
Neumann Nastazja 5 Zwierzyn SP 1
Nieźwiecka Natalia 6 Bytom O. SP 1
Nowak Lena 8 Zielona Góra SP13 1
Nowak Weronika 8 Małomice SP 1
Oleksy Karolina 8 Miodnica 1
OLIWIER GLAZ 5 WĘŻYSKA SP 1
Olszewski Jakub 8 Kostrzyn SP3 1
Omleczanko Margo 6 Bytom O. SP 1
Pastwa Paulina 8 Strzelce Kraj. SP1 1
Paulina Sawościanik 5 Górzyca SP 1
Pawlak Ksawery 4 Trzebiel SP 1
Pawłowski Oskar 8 Gorzów SP4 1
PESZEK SZYMON 8 Sieniawa Żarska SP 1
Pura Agata 8 Baczyna 1
Rzepska Zuzanna 6 Bytom O. SP 1
Sekuła Natalia 5 Lubrza PSP 1
Sikorska Weronika 8 Dobiegniew GZS 1
Skrobol Filip 8 Podmokle Małe SP 1
Smiliaković Natalija 8 Nowiny Wielkie SP 1
Smoliński Krystian 5 Kolsko ZE 1
SNUSZKA JAKUB 5 Gorzów SP5 1
Sochacki Tymoteusz 8 Sulechów SP1 1
Stanny Tomasz 6 Zielona Góra ZSK 1
Sudoł Aniela 8 Bledzew SP 1
Szpak Łukasz 6 Bytom O. SP 1
Szymański Leon 6 Nowe Kramsko SP 1
Szymkiewicz Wiktoria 5 Lubsko, NSP 1
Śliwa Wikor 6 Wschowa SP3 1
Śliwińska Barbara 8 Osowa Sień 1
Śliwiński Mateusz 5 Gorzów  SP9 1
Tołoczko Aleksander 6 Zielona Góra ZSK 1
URBAN DAWID 6 Tomaszowo PSP 1
Urbaniak Bartosz 7 Wiechlice SP 1
Walczak Maja 8 Golice SP 1
Walczak Przemysław 8 Osowa Sień 1
Walukiewicz Wiktoria 4 Wawrów 1
Wasielewska Anastazja 8 Zielona Góra SP13 1
Ważny Bianka 6 Bytom O. SP 1
Weronika Nering 4 Górki Noteckie SP 1
WILK ANTONINA 7 Ośno Lubuskie 1
Winkowska Tamara 8 Torzym Sp 1
Wojtas Krzysztof 7 Gorzów SP6zOS 1
Wołowicz Mikołaj 5 Zielona Góra SP13 1
Woźniak Antonio 6 Bytom O. SP 1
Wójciak Emilia 6 Nowa Sól SP6 1
Zachwieja Kewin 8 Podmokle Małe SP 1
Zając Maja 6 Bytom O. SP 1
Zaroda Wojciech 5 Lubsko, NSP 1
Zatarska Malwina 5 Lubrza PSP 1
Zieniewicz Kornel 8 Nowa Sól SP3 1
Żyła Maciej 5 Wschowa SP2 1
24 Abramowicz Oliwia 5 Grabik SP 1
Adam Filip 8 Międzyrzecz SP1 1
Adam Kucharski 8 Lipki Wielkie SP 1
Aleksandrowicz Jakub 5 Wschowa SP1 1
Andziak Oliwia 6 Bytom O. SP 1
Bajończak Paweł 6 Wschowa SP1 1
Bałchanowska Julia 5 Zwierzyn SP 1
Baran Przemysław 6 Ściechów 1
Bartosz Wiktor 5 Osowa Sień 1
Bąk Bartosz 8 Gorzów  SP17 1
Bednarowska Michelle 8 Drezdenko SP1 1
Białowąs Natan 5 Zielona Góra SP1 1
Bielecki Paweł 5 Kosieczyn 1
Bova Alisa 6 Wiechlice SP 1
Brzeski Dominik 8 Gubin SPS nr 4 1
Brzozowska Aleksandra 7 Nowa Sól SP3 1
Buła Hanna 8 Międzylesie SP 1
Burdajewicz Julia 7 Nowa Sól SP3 1
Buśko Maria 5 Trzebicz SP 1
CAŁUJEK MICHALINA 5 Tomaszowo PSP 1
Cech Julia 8 Nowogód Bobrzński SP2 1
Cetner Małgorzata 5 Zielona Góra SP13 1
Chałupka Laura 8 Gorzów  SP7 1
Chilger Marcin 8 Przecław SP 1
Chwirot Nikodem 7 Zielona Góra ZSK 1
Czainski Franciszek 6 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Czaplińska Inka 4 Małomice SP 1
Czaplińska Oliwia 6 Małomice SP 1
Czyżewska Milena 8 Kowalów PSP 1
Dalidowski Michał 5 Strzelce Kraj. SP1 1
Dańko Kuba 5 Małomice SP 1
Dąbrowski Jan 5 Gościmiec SP 1
Diłaj Michał 4 Bytom O. SP 1
Druciarek Dominik 6 Wiechlice SP 1
Dubiński Alan 6 Małomice SP 1
Duch Hanna 6 Lubsko, NSP 1
Dziadosz Szymon 8 Osowa Sień 1
Dzienisz Fabian 8 Lubsko SP1 1
Dziub Dominika 8 Zielona Góra SP18 1
Fabiańczyk Mikołaj 7 Lubsko SP1 1
Fabjańska Wiktoria 5 Trzebicz SP 1
Franciszek Surynt 5 Nowogód Bobrzński SP1 1
Gajda Nikola 6 Baczyna 1
Główka Bartosz 6 Zwierzyn SP 1
Goliński Oskar 5 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Golpnka Tomasz 8 Przecław SP 1
Graczyk Laura 6 Lubsko, NSP 1
GREDKA MAJA 5 SMOGÓRY SP 1
Grześkowiak Lena 5 Osowa Sień 1
Hajduk Amelia 8 Zielona Góra SP29 1
Hałoń Zuzanna 6 Zwierzyn SP 1
Hebda Marcel 6 Grabik SP 1
Hornicki Kacper 8 Osowa Sień 1
Horodecka Lena 5 Gorzów  SP9 1
Hryniewicz Lena 8 Podmokle Małe SP 1
JAKUB FLORECKI 5 WĘŻYSKA SP 1
JAKUB JAMROŻEK 6 JĘDRZYCHOWICE SP 1
JAKUB PAPRZYCKI 7 WĘŻYSKA SP 1
Jakub Sańczyk 6 Szprotawa  SSP 1
Jakubczyk Oliwia 6 Bytom O. SP 1
Jankowska Hanna 5 Sulechów SP3 1
Jaśniewicz Marek 6 Drezdenko SP2 1
Jazdoń Hanna 8 Wschowa SP1 1
Judt Weronika 8 Podmokle Małe SP 1
Juszczak Mariusz 8 Nowogód Bobrzński SP2 1
KACPER NOWAK 8 WĘŻYSKA SP 1
Kałużna Małgorzata 5 Zielona Góra SP18 1
Kałużny Mikołaj 4 Zielona Góra SP1 1
Kamiński Damian 6 Trzebicz SP 1
Kamiński Mateusz 8 Gorzów  SP2 1
Kania Jan Rafał 5 Zielona Góra SP18 1
Kapałczyński Franciszek 7 Baczyna 1
Kęsicki Rafał 5 Cybinka ZS 1
Kluj Wiktoria 4 Podmokle Małe SP 1
Konrad Ilkowski 6 Zielona Góra SP5 1
Kopala Jakub 6 Strzelce Kraj. SP1 1
Korta Amelia 8 Kowalów PSP 1
Kowalski Kacper 8 Rzepin 1
Kozicki Antoni 4 Małomice SP 1
Krawczyński Serafym 8 Przecław SP 1
KRZYSZTOF LACHOWICZ 8 WĘŻYSKA SP 1
Kudliński Olaf Tomasz 8 Zielona Góra SP18 1
Kwaśnik Wojciech 7 Trzciel SP 1
Langner Michał 4 Zwierzyn SP 1
Lebiedowicz Marcin 5 Bytom O. SP 1
Lech Marta 5 Bytom O. SP 1
Lena Raszyńska 4 Otyń SP 1
Lik Natalia 5 Bytom O. SP 1
Ławecki Mikołaj 8 ŻAGAŃ SP3 1
Łobodziec Zofia 6 Lubsko SP3 1
Łukasiewicz Hanna 6 Wschowa SP3 1
Maciejczyk Anna 6 Bytom O. SP 1
Maćkowska Aleksandra 5 Gorzów  SP9 1
Madej Liliana 5 Zielona Góra SP22 1
Majewski Marcel 6 ŻAGAŃ PSP7 1
Makowska Julia 5 Międzyrzecz SP1 1
Malewicz Mateusz 6 Bytom O. SP 1
Małecki Ksawery 5 Nietkowice 1
Małolepszy Adan 8 Szprotawa SP2 1
Marcel Dziedzic 8 Zielona Góra SP24 1
Marcel Kiderys 5 Zielona Góra SP5 1
MARCEL WĘGOROWSKI 5 WĘŻYSKA SP 1
MARIKA ANDRYK 5 WĘŻYSKA SP 1
Maroszek Cezary 5 Gorzów  SP7 1
Maziarz Martyna 5 Żary SP8 1
Maziec Tamara 4 Wawrów 1
Mazur Hanna 5 Zielona Góra SP22 1
Mazur Szymon 5 Wschowa SP1 1
Mazurek Sebastian 8 Gorzów  SP17 1
MICHALAK DOMINIK 6 Tomaszowo PSP 1
Michał Urbaniak 6 Zielona Góra SP5 1
Miłkowska Mila 5 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Miśko Pola 6 Bytom O. SP 1
Moszonka Jakub 8 Zielona Góra SP29 1
Motyl Maja 5 Nowa Sól SP8 1
Nadia Slepko 8 Gorzów  SP12 1
Napierski Jakub 4 Gorzów SP6zOS 1
Napora Józefa Elena 7 Zielona Góra SP18 1
Nawrot Agata 8 Podmokle Małe SP 1
NIEUWENHUIS BENJAMIN 7 Ośno Lubuskie 1
Niewiarowska Pola 6 Gorzów  SP9 1
Nowak Szymon 5 Maszewo SP 1
Oleszczuk Filip 8 Międzylesie SP 1
Olszewski Jakub 6 Nowa Sól SP6 1
Onyszkiewicz Julian 5 Zielona Góra SP22 1
Orzech Karol 4 Grabik SP 1
Oskar Kania 4 Górki Noteckie SP 1
OWCZARZ MAGDALENA 7 Ośno Lubuskie 1
Pacor Adrian 6 Bytom O. SP 1
Paliwoda Kryspin 8 Zielona Góra SP13 1
Przyjemska Hanna 6 Lubsko, NSP 1
Radkiewicz Bianka 5 Zielona Góra SP1 1
Rogowski Wojtek 6 Bytom O. SP 1
Rojek Antoni 5 Nowe Kramsko SP 1
Romanowska Gabriela 6 Strzelce Kraj. SP1 1
Roszak Krystian 8 Trzciel SP 1
Rychły Antoni 8 Podmokle Małe SP 1
Rzeźnicka Anna 4 Niegosław SP 1
Sajewicz Amelia 8 Dąbroszyn SP 1
Sandowycz Zuzanna 8 Małomice SP 1
Skierczyński Jabub 8 Bytom O. SP 1
Skrycka Vanessa 5 Lubsko, NSP 1
Słowiński Kacper 5 Bojadła SP 1
Sobolewski Rafał 5 Zielona Góra SP18 1
Sofińska Martyna 4 Bytom O. SP 1
Sokal Wojtek 5 Zielona Góra SP1 1
Sokalski Filip 6 Grabik SP 1
Sowińska Lena 8 Miodnica 1
Springer Rafał 6 Gubin SPS nr 4 1
Sroka Szymon 5 Gorzów  SP9 1
Stachura Filip 4 Bytom O. SP 1
STACIWA KACPER 8 Sieniawa Żarska SP 1
Staniszewska Marta 5 Zielona Góra SP1 1
Staniszewska Monika 5 Zielona Góra SP1 1
Starkiewicz Aleksander 8 Międzylesie SP 1
Stodolska Hanna 5 Lubsko, NSP 1
Suchecki Marcel 5 Boczów SP 1
Sulowski Igor 7 Niegosław SP 1
Suzanowicz Bartłomiej 8 Sulechów SP1 1
Swadowski Maksymilian 4 Gorzów  SP9 1
Szara Venesa 8 Osowa Sień 1
Szlufik Tymon 4 Małomice SP 1
Szmańda Klaudia 6 Bytom O. SP 1
Szpilszewska Julia 5 Małomice SP 1
Szpura Filip 5 Zielona Góra SP15 1
Szumlewicz Jakub 8 Nowa Sól SP5 1
Szymkiewicz Anna 5 ŻAGAŃ SP3 1
Ścibło Kornelia 8 Baczyna 1
Ślaska Alicja 5 Gorzów  SP15 1
Śniadecki Wojciech 6 Lubrza PSP 1
Świerkowicz Hanna 6 Gorzów  SP9 1
Tomczuk Jakub 6 Strzelce Kraj. SP1 1
Topór Martyna 8 Bytom O. SP 1
Trojnicz Szymon 5 Żary SP8 1
Tryboba Adam 8 Drezdenko SP1 1
Tryboba Aleksandra 8 Drezdenko SP1 1
Turek Anna 8 Kowalów PSP 1
Turek Igor 4 Zwierzyn SP 1
Tuzinkiewicz  Piotr 6 Bytom O. SP 1
Walczak Szymon 8 Bledzew SP 1
Wałach Stanisław 8 Nowogód Bobrzński SP2 1
Waszak Maja 6 Strzelce Kraj. SP 2 1
Wawrzyn Natan 5 Niegosław SP 1
Wąż Agata Marta 5 Zielona Góra SP15 1
Wiatrowicz Filip 5 Zielona Góra SP15 1
Wierzba Igor 6 Gubin SP5 1
WIKTORIA TARARAKO 6 WĘŻYSKA SP 1
Wilczyński Aleksander 6 Bytom O. SP 1
Wilk Dominika 8 Bytom O. SP 1
Wojtkowiak Naomi 6 Wschowa SP1 1
Wolak Mikołaj 6 Wschowa SP1 1
Wołczak Alan 4 Gorzów  SP9 1
Wydmuch Szymon 5 Cybinka ZS 1
Wysocki Mikołaj 4 Trzebiel SP 1
Zabawska Lea 5 Bytom O. SP 1
Zając Jakub 5 Lubsko, NSP 1
Zuzanna Jasińska 5 Gorzów  SP12 1
ZUZANNA PRZESPOLEWSKA 8 WĘŻYSKA SP 1
Zwolińska Lena 5 Zielona Góra SP15 1
Żołyńska Zofia 5 Zielona Góra SP13 1
Żółkiewicz Lena 4 Bytom O. SP 1
Żurawski Patryk 6 Słubice SP2 1
PLIZGA MACIEJ 8 Stare Drzewce 1
23  Piwowarski Paweł 5 Bytom O. SP 1
ADRIAN ZDUNEK 6 WĘŻYSKA SP 1
Amelia Konopska 8 Zielona Góra SP5 1
AMELIA WOJEWODA 6 WĘŻYSKA SP 1
Anczura Adrian 8 Zielona Góra SP15 1
Andrukiewicz Jakub 8 Krzepielów SP 1
Andryszak Jan 6 Cybinka ZS 1
BABSKI KSAWERY 6 Konradowo SP 1
Barańska Amelia 6 Żary SP8 1
BARTOSZ PLACKOWSKI 6 WĘŻYSKA SP 1
Bartoszak Nikodem 8 Drezdenko SP1 1
Basia Winowicz 8 Zielona Góra SP5 1
Bernat Mikołaj 7 Nowa Sól SP6 1
Biadalska Nikola 5 Zielona Góra SP13 1
Białęcki Allan 6 Wschowa SP1 1
Bielecki Adam 6 Kosieczyn 1
Bielecki Filip 8 Kosieczyn 1
Bieleń Nel 8 Osowa Sień 1
Bielińska Dominika 6 Bytom O. SP 1
Bieńko Michał Marek 8 Zielona Góra SP18 1
Bieżuńska Julia 7 Gorzów SP6zOS 1
Biłda Marcel 4 Gorzów  SP9 1
Binder Krzysztof 6 Nowa Sól SP8 1
Błaszczyk Dawid 8 Gorzów SP13 1
Błauciak Adam 8 Nowa Sól SP5 1
Błażej Zając 8 Zielona Góra SP24 1
Błoch Magdalena 8 Drezdenko SP2 1
Bocheński Igor 6 Gubin SP5 1
Bogdanowicz Stefan 8 Gorzów  SP17 1
Bogusz Bartosz 5 Zielona Góra SP22 1
Bondarenko Lena 8 Lubsko, NSP 1
Bortnowska Olga 6 Strzelce Kraj. SP1 1
Borysiuk Aleksander 5 Gubin SP1 1
Brychcy Martyna 5 Wschowa SP3 1
Brygidyr Laura 5 Gorzów  SP7 1
Brzezek Natalia 4 Grabik SP 1
Brzeziński Szymon 5 Gorzów  SP9 1
Brzozowski Tomasz 8 Małomice SP 1
Budziak Dominuka 8 Bledzew SP 1
Bukna Jakub 6 Miodnica 1
BULCEWICZ MIŁOSZ 6 Ośno Lubuskie 1
Burzyński Piotr 5 Zielona Góra SP1 1
Byczkowska Amelia 8 Baczyna 1
Całujek Mateusz 6 Małomice SP 1
Chelysheva Ludmila 5 Gorzów SP6zOS 1
Chodorowska Agata 8 Kostrzyn SP2 1
Chomont Franciszek 5 Gubin SP1 1
Chorążyk Jagoda 7 Nowa Sól SP8 1
Chruściel Jakub 6 Bytom O. SP 1
Chrzanowski Mateusz 5 Strzelce Kraj. SP1 1
Ciążyński Roman 4 Wawrów 1
Cichowski Mikołaj 8 Trzciel SP 1
Cierach Mikołaj 8 Gorzów  SP17 1
Ciesielski Łukasz 8 Nowogód Bobrzński SP2 1
Cybulski Patryk Jerzy 5 Zielona Góra SP18 1
Czemerys Dominik 8 Zielona Góra SP18 1
Czerwińska Maja 5 Tuplice SP 1
Czucha Jakub 8 Krzepielów SP 1
Czura Bartosz 4 Lubsko SP1 1
Danielewicz Zuzanna 6 Gorzów  ZSO16 1
Delong Wojciech 8 Zielona Góra SP13 1
Dłużniewski Marcel 6 Nowa Sól SP6 1
Domagalska Klara 6 Grabik SP 1
Domińczak Oskar 6 Bytom O. SP 1
Droszczak Adam 8 Nowogód Bobrzński SP2 1
Drózd Igor 4 Gorzów  SP9 1
Dychowski Kryspin 5 Gorzów SP6zOS 1
Dynowski Jakub 5 Sulechów SP3 1
Dynowski Mateusz 8 Gorzów  SP2 1
Dziadosz Kamil 5 Wschowa SP1 1
Dżereżun Tymon 5 Wschowa SP1 1
Fabiański Stanisław 8 Strzelce Kraj. SP1 1
Fiedorowicz Zuzanna 6 Wschowa SP3 1
Filip Kasprzak 4 Górki Noteckie SP 1
Filip Lipiński 4 Zielona Góra SP24 1
Fiłka Julia 8 Nowe Kramsko SP 1
Firak Maja 8 Nowa Sól SP3 1
Foltyniak Borys 6 Zielona Góra SP18 1
Frąckowiak Wiktoria 6 Podmokle Małe SP 1
Gabriel Węckowski 6 Zielona Góra SP5 1
Galant Laura 8 Zielona Góra SP18 1
Gałka Maria 8 Przecław SP 1
Gardziejewski Jakub 5 Lubrza PSP 1
Geburek Michalina 6 Małomice SP 1
Gembicki Piotr 5 Miedzyrzecz SP6 1
Giemza Wiktoria 8 Bytom O. SP 1
Głogowic Majka 6 Niegosław SP 1
Goch Szymon 5 Bytom O. SP 1
Gołyga Wiktor 4 Bytom O. SP 1
Goraj Brayan 5 Lubsko, NSP 1
Górazda Julia 8 Sulechów SP3 1
Górecka Lena 6 Dobiegniew GZS 1
Górski Adam 6 Bytom O. SP 1
Graboś Sandra 6 Strzelce Kraj. SP 2 1
Grygiel Miłosz 5 Zielona Góra SP18 1
GUZIAK BARTOSZ 8 Konradowo SP 1
Hajduk Emilia 6 Zielona Góra ZSK 1
Halla Jan 6 Przecław SP 1
Hejmanowski Alan 8 Zielona Góra SP15 1
Hom Alicja 5 Sulechów SP1 1
Hordziejewicz Karol 5 Zielona Góra SP28 1
Hornicki Igor 6 Wschowa SP1 1
Jakub Danielak 8 Lipki Wielkie SP 1
Jakub Gaździewicz 6 Nowogód Bobrzński SP1 1
Jakubowski Michał 6 Żary SP3 1
JakubSchneider 8 Zielona Góra SP26 1
Janicka Zofia 7 Nowa Sól SP6 1
Janiszewska Daria 5 Lubsko, NSP 1
Jankowski Jan 6 Strzelce Kraj. SP1 1
Jarmakowicz Paulina 8 Zielona Góra SP29 1
Jarosz Dominik 8 Bytom O. SP 1
Jastrzębski Wiktor 8 Gorzów SP6zOS 1
Jaworski Wiktor 8 Sulechów SP3 1
Jerzynek Artur Marcin 7 Zielona Góra SP18 1
Jędryczko Wiktoria 6 Niegosław SP 1
Jędrzej Lubczyński 4 Górki Noteckie SP 1
Julia Strzelczyk 6 Otyń SP 1
Jurek Aleksandra 8 Nowa Sól SP3 1
Jurga Kasjan 6 Wiechlice SP 1
KACPER WALCZAK 8 WĘŻYSKA SP 1
Kacperska Wiktoria 5 Żary SP8 1
Kalinowska Oliwia 8 Sulechów SP1 1
Kałos Zofia 5 Gorzów  SP7 1
Kamińska Hanna 6 Bojadła SP 1
Kamińska Katarzyna 5 Przewóz SP 1
Kamiński Przemek 4 Zielona Góra SP1 1
Kamniuk Hubert 4 Zielona Góra SP1 1
Kamola Filip 5 Gorzów  SP7 1
KAMOLA KRZYSZTOF 8 Konradowo SP 1
Kapusta Jan 6 Wicina SP 1
Kardzis Franek 5 Bytom O. SP 1
Karol Kaczmarek 8 Gorzów  SP12 1
Karol Opłatkowski 8 Jenin 1
Karolina Kujawa 8 Gorzów  SP12 1
Kaziów Kornelia 8 Nowogód Bobrzński SP2 1
Kaziów Kuba 8 Nowogód Bobrzński SP2 1
Kędzierski Krystian 8 Żary SP8 1
Kiaszewicz Mikołaj 5 Torzym Sp 1
Kij Blanka 8 Osowa Sień 1
KIJ MARTYNA 6 Konradowo SP 1
KINGA POLAKOWSKA 5 WĘŻYSKA SP 1
Klimek Mikołaj 8 Bytom O. SP 1
Klonowicz Mariusz 5 Lubiszyn SP 1
Kolbuszowska Zuzanna 5 Sulechów SP3 1
Kołodziej Laura 8 Zielona Góra SP13 1
Kołodziejczyk Laura 8 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Kołuda Paulina 6 Wschowa SP1 1
Komejsza Fabian 8 Boczów SP 1
Kondracka Alicja 8 Baczyna 1
Konefon Nikodem 7 Nowe Kramsko SP 1
Korach Julia 8 Zielona Góra SP29 1
Kosior Borys 6 Gorzów SP6zOS 1
Kostuś Małgorzata 8 Drezdenko SP1 1
Koszela Szymon 8 Nowogód Bobrzński SP2 1
Kot Barbara 6 Grabik SP 1
Kotarski Wiktor 5 Zielona Góra SP1 1
Kowalewski Wiktor 8 Strzelce Kraj. SP1 1
Kozaczynski Wojciech 6 Słubice SP2 1
Koziołek Jakub 5 Nowa Sól SP6 1
Kozyra Jagoda 8 Nowa Sól SP3 1
Krawczyk Konrad 6 Gorzów SP6zOS 1
Krynk Patrycja 5 Lubsko, NSP 1
Krzywda Oskar 8 Drezdenko SP1 1
Krzyżaniak Julia 6 Gorzów  SP20 1
Krzyżanowska Kamila 8 Lubsko SP3 1
Ksiąg Jagoda 8 Żary SP8 1
Kubacki Cezary 5 Gościmiec SP 1
Kubalewska Wiktoria 4 ŻAGAŃ SP3 1
Kuczkowiak Lena 5 Białków 1
Kula Konsancja 8 Zielona Góra SP1 1
Kulish Artem 5 Gorzów  SP9 1
Kulus Gracjan 6 Gubin SPS nr 4 1
Kuś Jakub 8 Przewóz SP 1
Kuśmierek Alan 5 Maszewo SP 1
Kwiatkowski Dawid 8 Nowa Sól SP3 1
Kwiecińska Amelia 8 Niegosław SP 1
Lach Oskar 7 Sulechów SP3 1
LAURA TARARAKO 7 WĘŻYSKA SP 1
LENA GAWLIK 5 WĘŻYSKA SP 1
Lewandowska Nikola 8 Grabice SP 1
Lewczuk Maria 8 Niegosław SP 1
Liczbarski Jakub 7 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Limanówka Karol 5 Zielona Góra SP28 1
Lipert Jakub 8 Strzelce Kraj. SP1 1
Lipińska Aleksandra 5 Zielona Góra SP1 1
Lipowy Karol 5 Wschowa SP3 1
LUBERA LENA 6 Konradowo SP 1
Lubieniec Filip 8 Sulechów SP1 1
Łada Karolina 5 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Łapacz Maja 8 Baczyna 1
Łukasz Sałamaj 6 Zielona Góra SP5 1
Łynsza Krzysztof 8 Osowa Sień 1
Maciąg Antonina 5 Gubin SP1 1
MACIĄG OLAF 5 Ośno Lubuskie 1
Maciejewski Kacper 6 Gubin SP1 1
Macutkiewicz Hubert 8 Zielona Góra SP13 1
Maj Anna 7 Kowalów PSP 1
Maja Galik 6 Zielona Góra SP5 1
MAJA SOWISLO 4 WĘŻYSKA SP 1
MAJA ZIEMKIEWICZ 4 WĘŻYSKA SP 1
Makarowska Julia 6 Wschowa SP1 1
Małecki Wojciech 8 Strzelce Kraj. SP1 1
Małyszka Zuzanna 5 Nietkowice 1
Manista Antonina 5 Lubsko, NSP 1
Marchewka Anastazja 6 Małomice SP 1
Marcinek Natalia 5 Żary SP8 1
Maria Bajsarowicz 5 Górzyca SP 1
Maria Mazur 8 Gorzów  SP12 1
Markiewicz Szymon 5 Grabik SP 1
Markiewicz Tomasz 6 Bytom O. SP 1
MARTYNA KUROSZ 6 JĘDRZYCHOWICE SP 1
Martysz Ewa 5 Miedzyrzecz SP6 1
Mateusz Sawron 8 Lubsko, NSP 1
Mazur Kaja 6 Bytom O. SP 1
Mazurek Magnus 8 Nowogód Bobrzński SP2 1
Mazurkiewicz Klaudia 7 Kowalów PSP 1
Michalak Maja 6 Sulechów SP1 1
Michalak Oliwia 6 Małomice SP 1
Michał Klepacki 4 Otyń SP 1
Mielczarek Krzysztof 6 Nowa Sól SP8 1
Mikielinas Lena 6 Lubsko, NSP 1
Misiurna Wiktoria 8 Nowa Sól SP5 1
Modrzyk Kamil 5 Podmokle Małe SP 1
Molisak Marcel 6 Bytom O. SP 1
MUZYKA TOMASZ 6 Konradowo SP 1
Myć Miłosz 8 Międzyrzecz SP3 1
NADZIEJA KRASOWSKA 4 WĘŻYSKA SP 1
NATASZA RATAJCZAK 8 JĘDRZYCHOWICE SP 1
Neskoromna Yevheniia 6 Strzelce Kraj. SP1 1
Niewiadomska Julia 5 Zielona Góra SP22 1
Nikodem Woźniak 5 Zielona Góra SP5 1
Nina Lukewska 5 Zielona Góra SP5 1
Nowak Marcel 8 Żary SP8 1
Nowicki Piotr 7 Zielona Góra SP18 1
Obara Lena 5 Zielona Góra SP1 1
Obst Eryk 6 Gościkowo 1
Obuchowicz Kornel 8 Zielona Góra SP1 1
Ola Loba 6 Otyń SP 1
Olech Laura 6 Zielona Góra ZSK 1
Oleksy Antoni 6 Baczyna 1
Oleszko Paweł Waldemar 5 Zielona Góra SP18 1
Oliwia Sinicka 6 Drezdenko SP2 1
Oliwier Sobalak 5 Zielona Góra SP5 1
Omilanowska Angelika 5 Podmokle Małe SP 1
Opala Maja 8 Zielona Góra SP29 1
Osija Zofia 8 Zielona Góra SP29 1
Ostapiuk Ksawery 5 Strzelce Kraj. SP1 1
Owczarczyk Beata 8 Gorzów SP6zOS 1
Pach Lena 6 ŻAGAŃ PSP7 1
Panocka Oliwia 6 Gorzów  SP20 1
Partacz Zuzanna 8 Kowalów PSP 1
Paszel Dawid 8 Żary SP8 1
Paul Konrad 5 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Pawelec Sebastian 5 Gorzów  SP20 1
Paweł Rabcewicz 8 Otyń SP 1
Pempera Mateusz 8 Nowe Kramsko SP 1
Petreczko Gracjan 8 Nowa Sól SP3 1
Petrykowska Paulina 8 Żary SP8 1
Piątkowska Karolina 6 Bojadła SP 1
Piątkowska Milena 6 Bojadła SP 1
Pidłybczak Mikołaj 7 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Piestrzyńska Wiktoria 8 Drezdenko SP1 1
Piniewska Oliwia 5 Gorzów  SP9 1
Piosik Filip 8 Osowa Sień 1
PIOTR BARTCZAK 6 WĘŻYSKA SP 1
Piotr Żurawski 4 Ulim SP 1
Piotrowska Lena 8 Drezdenko SP3 1
Piskorska Julia 8 Drezdenko SP1 1
Popko Nina 7 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Przybylski Gabriel 7 Nowa Sól SP6 1
Puchalski Wiktor 8 Baczyna 1
Puziuk Kacper 6 Lubsko SP1 1
RADOSŁAW GOŁĘBIOWSKI -WOJTASIK 6 WĘŻYSKA SP 1
Radziuk Mateusz 6 Gorzów  SP17 1
Radziwiłl Oliwia 6 Małomice SP 1
Rajnos Hanna 4 Bobrówko SP 1
Rakoczy Franciszek 8 Drezdenko SP3 1
Ralcewicz Wiktor 8 Drezdenko SP3 1
Ratajczak Tatiana 6 Wschowa SP1 1
Rejek Hania 8 ŻAGAŃ SP3 1
Rezlerska Julia 5 Lubsko SP1 1
Richter Adrian 8 Podmokle Małe SP 1
Roćko Hanna 6 Strzelce Kraj. SP 2 1
Rodziewicz Helena 5 Baczyna 1
Różańska Daria 4 Nowa Sól SP8 1
Rudziński Michał Aleksander 5 Zielona Góra SP18 1
Rusiński Oleg 5 Zielona Góra SP1 1
Ruszkowska Monika 8 Drezdenko SP2 1
Rutkowski Mateusz 4 Gorzów SP6zOS 1
Ryba Zofia 5 Gubin SP1 1
Rybka Klaudia 8 Drezdenko SP3 1
Ryć Igor 5 Gorzów SP6zOS 1
Samocki Gabriel 4 Zielona Góra SP1 1
Samorajska Justyna 7 Kowalów PSP 1
Sawicki Michał 8 Nowogód Bobrzński SP2 1
Sempowicz Lena 6 Gorzów  SP20 1
Serafin Aleksander 5 Wiechlice SP 1
Siaredzich Alina 6 Drezdenko SP1 1
Sieńkowski Mikołaj 5 Zielona Góra SP22 1
Sikorska Olga 6 Baczyna 1
Siłacz  Filip 6 Bytom O. SP 1
SITEK KRZYSZTOF 8 Tomaszowo PSP 1
Siwek Bartłomiej 6 Strzelce Kraj. SP 2 1
Skałecka Aleksandra 6 Strzelce Kraj. SP 2 1
Skrypuch Aleks 4 Gorzów SP6zOS 1
Skrzydlewska Iga 6 Bytom O. SP 1
Skrzyńska Julia 8 Szprotawa SP2 1
Sładki Kamil 6 Lubsko, NSP 1
Słobodzian Kornel 8 Lubsko SP1 1
Słomian Maksymilian 8 Gorzów  SP17 1
Słomian Marcel 8 Strzelce Kraj. SP1 1
Słożyński Filip 5 Wschowa SP3 1
Smila Milana 8 Gorzów  SP7 1
Smolińska Zuzanna 6 Gorzów  SP9 1
Sobczak Zuzanna 6 Wschowa SP1 1
SOŁTYSIAK JAKUB 6 Tomaszowo PSP 1
Sooducha Dawid 6 Nowa Sól SP6 1
Sosiński Igor 6 Wschowa SP1 1
Sosnowski Filip 6 Strzelce Kraj. SP1 1
Stanik Lucyna 6 Konotop SP 1
Stec Wojciech 5 Żary SP1 1
Stokop Barbara 4 Gorzów SP6zOS 1
Struchowska Alicja 5 Bytom O. SP 1
Styś Mateusz 5 Małomice SP 1
Suchecka Magda 6 Wschowa SP1 1
Suchecka Nadia 6 Wschowa SP1 1
Suchodolski Jan 5 Gorzów  SP20 1
Suszycka Aleksandra 4 Bytom O. SP 1
Sywiec Lena 5 Gościmiec SP 1
Szakoła Zofia 8 Strzelce Kraj. SP1 1
Szała Radosław 5 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Szczepaniak Pola 4 Sulechów SP1 1
Szkrawan Tymoteusz 5 Zielona Góra SP13 1
Szlachetka Maciej 8 Baczyna 1
Szpręglewska Iga 8 Zielona Góra SP29 1
Szumski Hubert 5 Małomice SP 1
Szydełko Lena 5 Niegosław SP 1
Szyłobryt Oskar 4 Gorzów SP6zOS 1
Szymański Piotr 6 Zielona Góra SP1 1
Szymczk Zofia 6 Zielona Góra SP1 1
Szymon Szafraniec 7 Jenin 1
ŚLĘCZKA WOJCIECH 6 BIENIÓW SP 1
Śliwa Ksawery 6 Gorzów  SP9 1
Śliwka Lena 8 Drezdenko SP3 1
Śmiech Amelia 7 Zielona Góra ESP dr Rahn 1
Świątkowska Paulina 8 Zielona Góra SP29 1
Świderski Bartosz 5 Osowa Sień 1
Tomasz Michalak 6 Zielona Góra SP5 1
TOMASZ TARARAKO 8 WĘŻYSKA SP 1
Tomaszewski Tomasz 5 Sulechów SP1 1
Tomczak Mateusz 6 Wschowa SP3 1
Tonn Michał 6 Przewóz SP 1
Trocholepsza Weronika 8 Podmokle Małe SP 1
Trzeciak Dobrosława 7 Nowa Sól SP6 1
Tuzinkiewicz Zuzanna 8 Bytom O. SP 1
Tyrcz Wiktoria 8 Kolsko ZE 1
Urbaniak Kacper 6 Zielona Góra SP28 1
Urbaniak Martyna 5 Dobiegniew GZS 1
Uścio Karol 6 Nowa Sól SP3 1
Walczak Tomasz 8 Sulechów SP1 1
Waligórski Mikołaj 4 Bytom O. SP 1
Walkowiak Oliwia 5 Kolsko ZE 1
Wawryk Szymon 8 Zielona Góra SP15 1
Weidner Jn 5 Zielona Góra SP1 1
Wesołowski Miłosz 4 Bytom O. SP 1
Wetklo Maksymilian 8 Kosieczyn 1
Wichman Tola 8 Nowa Sól SP3 1
Wider Wiktoria 5 Nowa Sól SP8 1
Włodarczak Julia 4 Podmokle Małe SP 1
Wnorowski Miłosz 5 Zielona Góra SP1 1
Wojciechowska Amelia 5 Strzelce Kraj. SP1 1
Wojskomicz Alan 4 Bytom O. SP 1
Woźny Igor 8 Strzelce Kraj. SP1 1
Wójtowicz Franciszek 8 Torzym Sp 1
Wrzosek Maja 5 Zielona Góra SP15 1
Wyrwa Inessa 5 Podmokle Małe SP 1
Wysoczański Franciszek 6 Strzelce Kraj. SP1 1
Zabłocka Hanna 5 Gorzów  SP9 1
Zacharzewska Julia 6 Bytom O. SP 1
Zarańska Maria 8 Zielona Góra PSP7 1
Zawadzka Hanna 8 Kowalów PSP 1
Zieliński Michał 8 Zielona Góra SP18 1
Zieliński Wojciech 6 Zwierzyn SP 1
Ziemek Franciszek 4 Wschowa SP2 1
Zienkiewicz Oliwier 5 Miedzyrzecz SP6 1
Ziętek Jakub Jerzy 5 Zielona Góra SP18 1
ZMITROWICZ AMELIA 4 Ośno Lubuskie 1
ZUZANNA CERAN 8 JĘDRZYCHOWICE SP 1
ZUZANNA KRAKUS 8 WĘŻYSKA SP 1
ZUZANNA SZELA 5 WĘŻYSKA SP 1
Żmuda Mateusz 8 Przecław SP 1
Żukowski Fabian 5 Gorzów  SP2 1
Żurawski Maciej 4 Gorzów SP6zOS 1
SZUMAN DOBRAWA 8 Stare Drzewce 1
SZYMANOWSKI MARCEL 8 Stare Drzewce 1
HALASA ALAN 5 Stare Drzewce 1
SZYMANOWSKI ADAM 5 Stare Drzewce 1
KRAWCZYK SZYMON 4 Stare Drzewce 1
MATUSIAK JAN 4 Stare Drzewce 1
RATOŃ GRZEGORZ 4 Stare Drzewce 1
Suma końcowa 907