13 lipca 2022

„Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego” – konkurs wniosków grantowych skierowanych do organów prowadzących publiczne i niepubliczne poradnie psychologiczno-pedagogiczne.

Szanowni Państwo Dyrektorzy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych,

Departament Wychowania i Edukacji Włączającej w Ministerstwie Edukacji i Nauki informuje, że 7 lipca 2022 roku rozpoczęła się III runda naboru wniosków w konkursie grantowym organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach projektu „Szkolenia i doradztwo dla kadr poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego”.

Nabór w tej rundzie potrwa do 20 lipca 2022 r., do godz. 23:59.

Informujemy jednocześnie, że zaktualizowana została dokumentacja konkursowa w zakresie sposobu składania wniosków i dokumentacji niezbędnej do podpisania umowy, a także zmianie uległ harmonogram przedsięwzięcia grantowego. Szczegóły dostępne są pod linkiem: https://www.ore.edu.pl/2022/07/konkurs-grantowy-szkolenia-i-doradztwo-dla-kadr-ppp-dokumentacja-od-4-07-2022-r/

Nabór wniosków aplikacyjnych prowadzony jest za pomocą i przy użyciu generatora wniosków witkac.pl.