18 marca 2019

Ruch i zdrowe żywienie w szkole

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Koordynatorzy Szkół Promujących Zdrowie,

Uprzejmie informuję, że zaplanowano kolejną edycję szkolenia Ruch i zdrowe żywienie w szkole, które odbędzie się w dniach 10–11 kwietnia 2019 r. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku. Jest to adaptacja międzynarodowego programu HEPS (Healthy Eating and Physical Activity in Schools) Zdrowe żywienie i aktywność fizyczna w szkołach.

Kurs skierowany jest do dyrektorów i szkolnych koordynatorów szkół realizujących program „Szkoła Promująca Zdrowie”, którzy nie uczestniczyli w poprzednich edycjach szkolenia.

Ilość miejsc 25.

Celem szkolenia jest:

• przygotowanie szkół do tworzenia własnej polityki z zakresu zdrowego żywienia oraz aktywności fizycznej;
  • podnoszenie kompetencji oraz zwiększanie umiejętności uczestników w zakresie diagnozowania, planowania oraz ewaluacji działań podejmowanych w szkołach;
  • podnoszenie jakości edukacji zdrowotnej w szkole;
  • wyposażenie szkół w materiały pomocnicze do realizacji projektu.

Kontakt w ORE: Bożena Jodczyk, e-mail: bozena.jodczyk@ore.edu.pl, tel. 22 570 83 05.

Zapisy na szkolenie na stronie: szkolenia.ore.edu.pl