26 listopada 2018

Podziękowanie za włączenie się i udział w uroczystościach związanych z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości

Dyrektorzy

szkół województwa lubuskiego

Serdecznie dziękuję wszystkim Państwu za włączenie się i udział w uroczystościach związanych z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Bardzo dziękuję, że inspirowali Państwo nauczycieli do realizowania edukacji patriotycznej i obywatelskiej przez cały rok 2018. Zaowocowało to licznym udziałem dzieci i młodzieży w organizowanych dla Niepodległej konkursach. Dziękuję za podejmowane we wszystkich szkołach wartościowe działania, które na zawsze – jestem tego pewna – zagoszczą w sercach naszych uczniów.

Szczerze życzę Państwu wytrwałości w codziennej, trudnej pracy oraz uśmiechu na twarzach uczniów, który wynagradza wszystkie trudy.

Z wyrazami szacunku,

(-) Ewa Rawa