6 lutego 2020

PO – MOC, uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole i w placówce – konferencja wojewódzka

Szanowni Państwo

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze zaprasza dyrektorów, nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych, pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów oraz wszystkich zainteresowanych ze szkół i placówek oświatowych województwa lubuskiego na konferencję PO – MOC, uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole i w placówce. Współorganizatorami przedsięwzięcia są Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonej Górze, wydawnictwa WSiP i MAC oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Rewers.

W programie spotkania znajdziecie Państwo, między innymi zagadnienia dotyczące aspektów prawnych pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Otrzymacie wskazówki z zakresu dostosowania wymagań do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Poznacie przykłady dobrych praktyk związanych z organizacją i udzielaniem pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkołach i placówkach.

Termin i miejsce konferencji:

26 lutego 2020 r. (środa), w godz. od 9.00 do 15.00 (od godz. 8.30 rejestracja uczestników)

Sala Sejmiku Województwa Lubuskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego ul. Podgórna 7, Zielona Góra

Informacji o konferencji udzielają: Danuta Mroczyk, tel. 68 328 64 66, Katarzyna Dąbrowa, tel. 68 328 64 52

Szczegóły dotyczące konferencji oraz rejestracja uczestników dostępne na stronie ODN w Zielonej Górze: https://odn.zgora.pl/po-moc-uczen-ze-specjalnymi-potrzebami-edukacyjnymi-w-szkole-i-w-placowce/#more-3234