31 sierpnia 2017

Lubuski Kurator Oświaty z wizytą w Zielonej Górze

szkoły i placówki oświatowe Zielonej Góry30 sierpnia 2017 r. Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa zwizytowała szkoły i placówki oświatowe Zielonej Góry. Wspólnie z Jarosławem Skorulskim, Naczelnikiem Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Zielonej Górze, Ewa Rawa odwiedziła zielonogórskie Przedszkole nr 18, Szkołę Podstawową nr 6 / Gimnazjum nr 3 oraz V Liceum Ogólnokształcące / Gimnazjum nr 7, w których trwają ostatnie przygotowania do nowego roku szkolnego.

W czasie wizyty, w serdecznej atmosferze, dyrektorzy zaprezentowali swoje placówki, omówili planowane działania. Szczególna uwaga odwiedzających zwrócona została na stan przygotowań szkół i przedszkola do nowego roku szkolnego 2017/2018, głównie w kontekście reformy systemu oświaty.

szkoły i placówki oświatowe Zielonej Góry