31 sierpnia 2018

Konkurs Wielcy Polacy i ich wkład w światowe dziedzictwo humanizmu. Postaci wielkich Polaków – patronów 2018 roku. Pod hasłem Patriotyzm wczoraj i dziś.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w konkursie  Wielcy Polacy i ich wkład w światowe dziedzictwo humanizmu.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych, średnich oraz studentów uczelni wyższych z terenu województwa lubuskiego,  którzy do dnia 15 października 2018 r. prześlą za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rodm@rodm-gorzowwielkopolski.pl lub pocztą tradycyjną pracę pisemną. Tematyka prac powinna dotyczyć postaci Wielkich Polaków – patronów roku 2018:

1) Zbigniewa Herberta,

2) Ireny Sendlerowej,

3) Abp Ignacego Tokarczuka,

4) 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości,

5) Jubileuszu Konfederacji Barskiej,

6) Patriotyzmu jako dziedzictwa kulturowego.

Regulamin konkursu Wielcy Polacy
Data: 2018-08-31, rozmiar: 623 KB