18 listopada 2014

Konkurs na kandydatów na stanowisko dyrektora Szkoły Europejskiej w Karlsruhe

Minister Edukacji Narodowej ogłasza konkurs na kandydatów na stanowisko dyrektora Szkoły Europejskiej w Karlsruhe.

Konkurs jest organizowany w związku z ogłoszoną przez Sekretarza Generalnego Szkół Europejskich procedurą rekrutacji na stanowisko dyrektora Szkoły Europejskiej w Karlsruhe od dnia 1 września 2015 r. Kandydaci wyłonieni w niniejszym konkursie zostaną zgłoszeni w konkursie organizowanym przez Sekretarza Generalnego Szkół Europejskich. Planowany termin postępowania rekrutacyjnego w Brukseli – 12 stycznia 2015 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku oraz w ogłoszeniu na stronie internetowej MEN: http://www.men.gov.pl/index.php/1610-ogloszenie-o-konkursie-na-stanowisko-dyrektora-szkoly-europejskiej-w-karlsruhe

Konkurs na kandydatów na stanowisko dyrektora Szkoły Europejskiej w Karlsruhe

konkurs na kandydatów na stanowisko
dyrektora Szkoły Europejskiej w Karlsruhe