6 września 2021

Konferencja szkoleniowa dla dyrektorów szkół i placówek województwa lubuskiego Powrót do szkoły – wsparcie uczniów i profilaktyka szkolna

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół, SOSW, PPP,  MOS i MOW

Lubuski Kurator Oświaty zaprasza do udziału w konferencji szkoleniowej Powrót do szkoły – wsparcie uczniów i profilaktyka szkolna, której celem jest  doskonalenie kompetencji wychowawczych dyrektorów szkół i placówek oraz poszerzenie wiedzy w zakresie profilaktyki szkolnej i możliwych do podjęcia działań wychowawczych, profilaktycznych ukierunkowanych na wsparcie uczniów w powrocie do nauki stacjonarnej.

Wydarzenie realizowane będzie w formie on-line 14 września 2021 r. w godzinach od  11.00 do 14.00.

Rejestracja odbywać się będzie za pomocą systemu konferencji Kuratorium Oświaty do dnia 12 września 2021r.  do godz. 15.00 (liczba miejsc ograniczona). Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji otrzymają drogą e- mailową powiadomienie wraz z linkiem do spotkania.

System konferencji