12 maja 2022

Konferencja dla dyrektorów szkół i placówek województwa lubuskiego Wsparcie środowiska szkolnego wzmacniające pozytywny klimat szkoły oraz poczucie bezpieczeństwa w rzeczywistości postpandemicznej.

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek województwa lubuskiego,

Lubuski Kurator Oświaty zaprasza do udziału w konferencji szkoleniowej Wsparcie  środowiska szkolnego wzmacniające pozytywny klimat szkoły oraz poczucie bezpieczeństwa w rzeczywistości postpandemicznej, której celem jest  doskonalenie kompetencji w zakresie efektywnej współpracy z rodzicami uczniów ukierunkowanej na wsparcie psychologiczno – pedagogiczne,  poszerzenie wiedzy nt. wykorzystania mechanizmów wsparcia psychologiczno – pedagogicznego  rekomendowanych przez MEiN.

Wydarzenie realizowane będzie w formie on-line 17 maja 2022 r. w godzinach od  10.30 do 13.30.

Rejestracja odbywać się będzie za pomocą systemu konferencji Kuratorium Oświaty do dnia 16 maja 2022r.  do godz. 15.00 (liczba miejsc ograniczona). Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji otrzymają drogą e- mailową powiadomienie wraz z linkiem do spotkania.