10 września 2019

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Uczeń – zawodnik. Szanse i wyzwania sportu w szkołach sportowych/szkołach mistrzostwa sportowego.

Szanowni Państwo

Zapraszamy Państwa Dyrektorów, Trenerów, Nauczycieli i Wychowawców na II Ogólnopolską Konferencję Naukową Uczeń – zawodnik „Szanse i wyzwania sportu w szkołach sportowych/szkołach mistrzostwa sportowego”.

Konferencja odbędzie się w Siedzibie Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim 27 września 2019 r. przy ul. Chopina 52 budynek 8, rozpoczęcie o godzinie 900.
Organizatorami konferencji są: Wydział Humanistyczny, Zakład Edukacji, Katedra Edukacji Dziecka Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim oraz Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim. Konferencja została objęta patronatem: Ministrów Edukacji Narodowej i Sportu i Turystyki oraz Wojewody Lubuskiego.

Zgłoszenia prosimy dokonywać na serwerze Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim :

Przy rejestracji prosimy o zapisywanie się na do wybranych Sesji A lub B. Termin przyjmowania zgłoszeń do 24 września 2019 r.

Data: 2019-09-10, rozmiar: 482 KB