14 czerwca, 2021

14 czerwca 2021

Ankieta Europejskiego Biura UNEP

Szanowni Państwo, Europejskie Biuro UNEP (United Nations Environment Programme) przygotowało ankietę dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat, skierowaną w szczególności do osób z Europy i Azji Środkowej. Celem ankiety jest poznanie wiedzy młodych ludzi na temat różnorodności biologicznej, a także oczekiwań dotyczących odbudowy ekosystemów w ich kraju i regionie. Pozwoli to na dostosowanie sposobu pracy i uwzględnieniu głosu młodego pokolenia w kształtowaniu polityki środowiskowej wpisującej się w strategię UNEP.
14 czerwca 2021

Działania szkół i placówek województwa lubuskiego ukierunkowane na wsparcie uczniów po powrocie do nauki stacjonarnej.

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek Zgodnie z decyzją Lubuskiego Kuratora Oświaty, wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim przystępują do badań dotyczących wsparcia uczniów po powrocie do nauki stacjonarnej.  Celem badań jest określenie i ocena  działań szkół i placówek województwa lubuskiego, podejmowanych w zakresie wsparcia udzielanego uczniom po powrocie do nauki stacjonarnej, w odniesieniu do zdiagnozowanych potrzeb. W oparciu   o wyniki ankiety, opracowane zostaną wnioski i rekomendacje oraz zaplanowane formy wsparcia dyrektorów szkół i placówek.