4 grudnia, 2020

4 grudnia 2020

Trwa nabór do projektu szkoleniowego pn. „Lekcja: Enter”

Zachęcamy nauczycieli i dyrektorów do udziału w projekcie szkoleniowym pn. „Lekcja: Enter”. Przedsięwzięcie jest skierowane do nauczycieli wszystkich typów szkół w całej Polsce. Jego celem jest podnoszenie kompetencji cyfrowych i metodycznych nauczycieli, szczególnie w kontekście kształcenia na odległość i wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w tym procesie. W ramach projektu „Lekcja: Enter” zostanie przeszkolonych ponad 75 tys. nauczycieli. Rekrutacja na szkolenia jest prowadzona w sposób ciągły. Załączniki Regulamin POTEST lubuskie II edycja Data: 2021-01-07,
4 grudnia 2020

Komunikat w sprawie aktywnej ankiety w SIO pn. „Wyposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne i infrastrukturę sieciową”

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół Przypominamy o konieczności uzupełnienia aktywnej ankiety pn. „Wyposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne i infrastrukturę sieciową”, zamieszczonej w Systemie Informacji Oświatowej. Pomimo rozesłania do szkół komunikatu poprzez System Informacji Oświatowej, nadal około 1/3 szkół nie przystąpiła do wypełnienia ankiety. Wyniki ankiety są kluczowe dla Ministerstwa Edukacji Narodowej, ponieważ będą stanowiły podstawę do oceny potrzeb szkół w zakresie infrastruktury sieciowej oraz wyposażenia w pomoce dydaktyczne. Ankieta będzie aktywna do 9 grudnia 2020 r.