4 grudnia, 2020

4 grudnia 2020

Komunikat w sprawie aktywnej ankiety w SIO pn. „Wyposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne i infrastrukturę sieciową”

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół Przypominamy o konieczności uzupełnienia aktywnej ankiety pn. „Wyposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne i infrastrukturę sieciową”, zamieszczonej w Systemie Informacji Oświatowej. Pomimo rozesłania do szkół komunikatu poprzez System Informacji Oświatowej, nadal około 1/3 szkół nie przystąpiła do wypełnienia ankiety. Wyniki ankiety są kluczowe dla Ministerstwa Edukacji Narodowej, ponieważ będą stanowiły podstawę do oceny potrzeb szkół w zakresie infrastruktury sieciowej oraz wyposażenia w pomoce dydaktyczne. Ankieta będzie aktywna do 9 grudnia 2020 r.