1 października, 2020

1 października 2020

Konkurs Capture The Flag „153+1”

Zachęcamy do udziału w drugiej edycji międzynarodowego konkursu Capture The Flag „153+1”. Powstał on z myślą o młodych pasjonatach informatyki, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności i lepiej poznać zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem. W tym roku w przedsięwzięciu mogą wziąć udział uczniowie z krajów Grupy Wyszehradzkiej. Finał jest planowany na 3-4 grudnia 2020 r. Organizatorem konkursu jest Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, a patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji Narodowej.   Konkurs odwołuje się do popularnej formuły Capture The Flag.
1 października 2020

Lubuska Sieć Szkół Promujących Zdrowie 2020/2021

szkola promujaca zdrowie
Szanowni Państwo, poniżej przedstawiam Państwu aktualną listę szkół i przedszkoli należących do Lubuskiej Sieci Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie oraz szkoły z certyfikatem krajowym. Przypominam Państwu o przesłaniu do kuratorium oświaty planu działań szkoły promującej zdrowie na rok szkolny 2020/2021. Plany proszę przesłać do 15 października 2020 r. na adres Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim z dopiskiem: Przedszkole/Szkoła Promujące Zdrowie. Zachęcam do wykorzystania wzoru planu umieszczonego w poradniku dla szkół i przedszkoli na stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji.