17 kwietnia, 2020

Oferta edukacyjna POLinfo.eu

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i zamknięciem szkół i placówek oświatowych, absolwenci i studenci Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni wspierani przez pracowników PW postanowili pomóc uczniom, rodzicom i nauczycielom w zdalnej edukacji przedmiotów ścisłych.

Komunikat Narodowej Agencji Programu Erasmus+ dla wnioskodawców Akcji 2

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Narodowej Agencji Programu Erasmus+ dla wnioskodawców Akcji 2, dotyczącym firm oferujących odpłatne usługi przygotowania wniosku konkursowego lub koordynowania przyszłych projektów i organizowania mobilności, dostępnym na stronie internetowej FRSE, pod linkiem: https://www.frse.org.pl/wp-content/uploads/2020/04/Komunikat-FRSE-Erasmus-posrednicy-3.pdf

Ogromne zainteresowanie platformą epodreczniki.pl

Około pół miliona unikalnych użytkowników i prawie 2 miliony odsłon dziennie na platformie edukacyjnej epodreczniki.pl. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie uczniów i nauczycieli, którzy chętnie korzystają z materiałów rekomendowanych przez MEN do pracy zdalnej z uczniami. Rekordowe zainteresowanie platformą epodreczniki.pl Obecnie codziennie z epodreczniki.pl korzysta ponad 460 tysięcy użytkowników, generujących ponad 2 mln odsłon dziennie (dane od 11 marca do 8 kwietnia). Najczęściej użytkownicy wykorzystują do tego przeglądarkę internetową lub wchodzą bezpośrednio na stronę platformy edukacyjnej.