18 lutego, 2020

Konkurs szkolny – 40 lat „Solidarności” Regionu Gorzowskiego

Szanowni Państwo Zarząd Regionu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” w Gorzowie Wielkopolskim oraz Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim organizują konkurs dla uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych pt. 40 lat „Solidarności” Regionu Gorzowskiego   Załączniki Regulamin Data: 2020-02-18, rozmiar: 347 KB Karta zgłoszenia Data: 2020-02-18, rozmiar: 15 KB Pobierz wszystkie pliki
18 lutego 2020

Ogólnopolski Konkurs „Eksperyment Łańcuchowy”

uj
Uniwersytet Jagielloński – Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Eksperyment Łańcuchowy. Konkurs wymaga praktycznego zastosowania praw fizyki, łączy naukę z zabawą, majsterkowaniem oraz rozwojem umiejętności komunikacyjnych. Zadaniem uczestników jest zbudowanie urządzenia, które przy pomocy jak największej liczby zjawisk i praw fizycznych przetransportuje metalową kulkę z jednego swojego końca na drugi.
18 lutego 2020

Międzyszkolna Grywalizacja Ekologiczna „Jak dbam, tak mam”.

Już po raz trzeci Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim organizuje Międzyszkolną Grywalizację Ekologiczną „Jak dbam, tak mam”. Jest to gra o zasięgu wojewódzkim dla uczniów klas czwartych, przekazująca wiedzę z zakresu edukacji ekologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem segregacji śmieci, promująca zachowania proekologiczne oraz edukację globalną. Tegoroczna edycja odbędzie się 28 kwietnia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki przy ul.