23 października, 2019

23 października 2019

Ogólnopolski projekt edukacyjny „Podaj dobro dalej!”- III edycja „Dzieci dzieciom”

Fundacja im. Heleny Kmieć we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 4 w Zambrowie organizują Konkurs, który adresowany jest do dzieci w wieku szkolnym (klasy I-VIII) ze szczególnym nastawieniem na szkolne koła wolontariatu oraz dzieci skupiające się w ramach pozaszkolnych organizacji np. świetlice, grupy oazowe, grupy animacyjne. Liczebność grupy biorącej udział w projekcie nie może przekraczać 5 osób + opiekun. NA CZYM POLEGA „PODAJ DOBRO DALEJ”?
23 października 2019

„Szkoła pamięta”

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Zbliżają się dni, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się
w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań. W nawiązaniu do listu jaki napisał Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski,
w którym zachęca, aby w roku ważnych wydarzeń – 80.