21 października, 2019

21 października 2019

projekt „Forum Dydaktyki Cyfrowej w ramach Ogólnopolskiej Sieci Dydaktyki Cyfrowej”

W imieniu Fundacji na rzez Wielkich Rzeczy, zapraszamy do zapoznania się z informacją nt. Forum Dydaktyki Cyfrowej, które odbędzie się 28-29.10.2019 r. w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Forum będzie spotkaniem edukatorów, ekspertów i nauczycieli, którzy w swojej pracy posługują się narzędziami cyfrowymi. Celem spotkania jest zbudowanie środowiska osób, którym zależy na przyszłości polskiej edukacji oraz ogólnopolskiej trwałej sieci podmiotów różnych specjalizacji korzystających w codziennej pracy z nieszablonowych, nowoczesnych rozwiązań narzędzi cyfrowych, zwłaszcza w nauczaniu przedmiotów humanistycznych.
21 października 2019

Ogólnopolskie szkolenie pt.: „Dziecko z cukrzycą”

Szanowni Państwo Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w VI edycji Ogólnopolskiego szkolenia pt.: „Dziecko
z cukrzycą”, które jest skierowane do wychowawców przedszkoli oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Szkolenie odbędzie się 13 listopada 2019 r. w Zespole Szkół nr 21 w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Taczaka 1 w godzinach 10:00-14:00 Organizatorem szkolenia jest Lubuski Urząd Wojewódzki i Kuratorium Oświat w Gorzowie Wielkopolskim. Szkolenie poprowadzi Pani dr n. med.