26 kwietnia, 2019

26 kwietnia 2019

Informacja dotycząca podejmowania uchwał w sprawie wyników klasyfikacji i promocji uczniów

men
Szanowni Państwo, w związku z kierowanymi do Ministerstwa Edukacji Narodowej licznymi zapytaniami w sprawie klasyfikacji i promocji uczniów, dla których zajęcia dydaktyczno-wychowawcze kończą się w kwietniu bieżącego roku szkolnego, przekazujemy następującą informację. W dniu dzisiejszym (26 kwietnia 2019 r.) kończą się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych. Zwieńczeniem kilkuletniego wysiłku, uczniów jaki i ich nauczycieli, jest uzyskanie świadectwa ukończenia szkoły. Jako datę wydania świadectwa wpisuje się datę zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych.