14 lutego, 2019

14 lutego 2019

Podpisanie umów przystąpienia szkół do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

Informujemy o kolejnym spotkaniu dyrektorów szkół z operatorem Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej organizowanym na okoliczność podpisania umów związanych z przystąpieniem szkół do sieci OSE. Zapraszamy Państwa dyrektorów (wstępna lista w załączniku) na spotkanie celem podpisania umowy. Spotkanie odbędzie się 25.02.2019 r. o 11:00 w Zespole Edukacyjnym nr 4 w Zielonej Górze, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra tel. 68 3275128. Proszę o zabranie pieczątki szkoły, pieczątki imiennej oraz zgody organu prowadzącego (w przypadku braku zgody organu będziemy prosić o jej dosłanie pocztą).
14 lutego 2019

Nadzór dyrektora szkoły nad kształtowaniem kompetencji kluczowych uczniów – narada dla dyrektorów szkół i placówek kształcenia specjalnego.

07 lutego 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym we Wschowie odbyła się narada dla dyrektorów szkół i placówek kształcenia specjalnego, organizowana przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Celem  spotkania było wspomaganie dyrektorów szkół w zakresie zarządzania oraz sprawowania nadzoru pedagogicznego nad procesem kształcenia. W naradzie wzięli udział dyrektorzy  Zespołów Szkół Specjalnych, Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych, Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Socjoterapeutycznych województwa. Spotkanie otworzyła Pani Ewa Rawa – Lubuski Kurator Oświaty, która przywitała dyrektorów  i zaproszonych gości.