Listopad 8, 2018

8 listopada 2018

„Aktywna tablica” w 2018 roku – realizacja Programu

W związku z realizacją zadań wynikających z Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”, realizowanych w 2018 roku przypominam, że w ramach realizacji zadania można dokonać zakupu wyłącznie pomocy dydaktycznych wymienionych we wniosku dyrektora szkoły. W ramach zadania nie mogą być finansowane zakupy innych rzeczy, np. zasilaczy, uchwytów do projektorów, laptopów, drukarek, itp.   W przypadku, gdy we wniosku dyrektora szkoły organ prowadzący zadeklarował wkład finansowy to w ramach tego wkładu należy sfinansować zakup pomocy dydaktycznych wymienionych w tym wniosku.
8 listopada 2018

Zmiana terminu Konkursu przedmiotowego z geografii dla uczniów dotychczasowych gimnazjów 2018/2019

Szanowni Państwo W związku z ustanowieniem święta państwowego z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości w dniu 12 listopada 2018 r. termin rozegrania Konkursu przedmiotowego z geografii dla uczniów dotychczasowych gimnazjów etap szkolny zaplanowany na ten dzień ulega przesunięciu na dzień 19 listopada 2018 r.