8 listopada, 2018

8 listopada 2018

„Aktywna tablica” w 2018 roku – realizacja Programu

W związku z realizacją zadań wynikających z Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”, realizowanych w 2018 roku przypominam, że w ramach realizacji zadania można dokonać zakupu wyłącznie pomocy dydaktycznych wymienionych we wniosku dyrektora szkoły. W ramach zadania nie mogą być finansowane zakupy innych rzeczy, np. zasilaczy, uchwytów do projektorów, laptopów, drukarek, itp.   W przypadku, gdy we wniosku dyrektora szkoły organ prowadzący zadeklarował wkład finansowy to w ramach tego wkładu należy sfinansować zakup pomocy dydaktycznych wymienionych w tym wniosku.