Sierpień 22, 2017

22 sierpnia 2017

Technik Absolwent Roku – konkurs dla uczniów i absolwentów szkół ponadgimnazjalnych o kierunku mechanicznym i kierunkach pokrewnych.

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich zaprasza absolwentów szkół branży mechanicznej, samochodowej, lotniczej, mechatronicznej i pokrewnych jak np. elektronicznej, energetycznej, ochrony środowiska itp. do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Technik Absolwent Roku . Regulamin Konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne w załączeniu.     Załączniki Karta zgłoszenia - konkurs Technik-Absolwent Data: 2017-08-22, rozmiar: 32 KB Regulamin konkursu Technik Absolwent 2017 Data: 2017-08-22, rozmiar: 347 KB Pobierz wszystkie pliki
22 sierpnia 2017

Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”

Wojewoda Lubuski porozumieniem z dnia 11 sierpnia 2017 r. powierzył Lubuskiemu Kuratorowi Oświaty realizację zadań wynikających z Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastrukturymoraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica”.