21 czerwca, 2017

21 czerwca 2017

Projekt „Akademia Wiedzy Koniecznej – nowe oblicze szkoły jako Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji

politechnika wroclawska
Studium Nauk Humanistycznych i Społecznych Politechniki Wrocławskiej we współpracy ze Stowarzyszeniem Aktywności Obywatelskiej „Carpe Diem” realizuje projekt „Akademia Wiedzy Koniecznej – nowe oblicze szkoły jako Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem głównym projektu jest zwiększenie udziału osób dorosłych w edukacji poprzez uruchomienie w 20 szkołach Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji (LOWE). Ich oferta edukacyjna ma przyczynić się do aktywizacji osób dorosłych oraz rozwoju ich kompetencji przydatnych na rynku pracy (tj.
21 czerwca 2017

Lubuski Kurator Oświaty z wizytą w Gminie Cybinka

19 czerwca 2017 r. Ewa Rawa Lubuski Kurator Oświaty odwiedziła Gminę Cybinka. W czasie wizyty Ewa Rawa spotkała się z Markiem Kołodziejczykiem – Burmistrzem Cybinki. W siedzibie gminy omówione zostały zamierzenia Burmistrza, dotyczące rozwoju oświaty w gminie. Wspólnie z Burmistrzem Ewa Rawa odwiedziła Zespół Szkół w Cybince oraz Szkołę Podstawową w Białkowie. W trakcie wizyty w Zespole Szkół w Cybince Burmistrz Marek Kołodziejczyk oraz Dyrektor Wioletta Łozowska szczegółowo opowiedzieli o inwestycji realizowanej przez Gminę Cybinka polegającej na rozbudowie placówki.