Kwiecień 21, 2017

21 kwietnia 2017

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje autorów, redaktorów merytorycznych modyfikacji PPKZ i trenerów spotkań

ore
Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza do współpracy autorów i redaktorów merytorycznych zainteresowanych pracą nad modyfikacją podstaw programowych kształcenia w zawodach w ramach projektu POWER pt. „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego”. Rekrutacja otwarta dotyczy 30 grup zawodowych, w każdej z nich wyłonione zostaną 3-4 osobowe zespoły. Szczegóły i zasady naboru dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej ORE. Nabór autorów i redaktorów merytorycznych dla kolejnych 8 grup zawodów przeprowadzony będzie w trybie postępowania przetargowego.
21 kwietnia 2017

Lubuski Drużynowy Turniej Finałowy „Edukacja przez Szachy w Szkole”.

lubuski zwiazek szachowy
Lubuski Związek Szachowy organizuje Drużynowy Turniej Finałowy „Edukacja przez Szachy w Szkole”, który odbędzie się w dniu 1 czerwca 2017 r., w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze, ul. Podgórna 7. Dodatkowe informacje znajdują się w załączonym Regulaminie Turnieju oraz na stronie internetowej LZSZach pod adresem: http://www.lzszach.pl/turnieje.html Załączniki Regulamin Data: 2017-04-21, rozmiar: 286 KB
21 kwietnia 2017

Jak wspomagać szkoły w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów ?- szkolenie ORE dla dyrektorów/wicedyrektorów szkół/przedszkoli

ore
Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza dyrektorów i wicedyrektorów szkół /przedszkoli w ramach projektu Przywództwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty na szkolenie Jak wspomagać szkoły w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów?  Celem szkolenia jest wsparcie dyrektorów i wicedyrektorów w zakresie organizacji pracy szkoły w sposób służący kształtowaniu kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy, właściwych postaw, wprowadzania nauczania eksperymentalnego oraz metod zindywidualizowanego podejścia do ucznia.