21 kwietnia, 2017

21 kwietnia 2017

Jak wspomagać szkoły w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów ?- szkolenie ORE dla dyrektorów/wicedyrektorów szkół/przedszkoli

ore
Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza dyrektorów i wicedyrektorów szkół /przedszkoli w ramach projektu Przywództwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty na szkolenie Jak wspomagać szkoły w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów?  Celem szkolenia jest wsparcie dyrektorów i wicedyrektorów w zakresie organizacji pracy szkoły w sposób służący kształtowaniu kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy, właściwych postaw, wprowadzania nauczania eksperymentalnego oraz metod zindywidualizowanego podejścia do ucznia.